وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

برداشت از سی دی قشون


نتیجه تصویری برای سی دی قشون از مهندس


گام بزرگ با گام های کوچک برداشته می شود . گام بزرگ این نیست که کارهای بزرگ انجام دهیم . اگر هدف و خواسته ای داریم باید آرام برداشته شود تا به نتیجه برسیم . 
هدف مهم نیست مهم این است که هدف و خواسته برای من بزرگ باشد . مثلا میخواهم کار ضد ارزشی انجام ندهم ،دروغ نگوییم غیبت نکنم باید از چیز کوچک شروع کنم تا به هدف خود برسم . برای دانشگاه رفتن باید چند سال مقاطع تحصیلی را طی نماییم . اگر غیر از این صورت باشد با شکست مواجه خواهیم شد . در کارهای گروهی همه باید در یک راستا حرکت کنند تا به هدف مورد نظر برسند . در یک خانواده هدف اصلی تربیت فرزند است ،باید پدر و مادر در یک راستا باشند و اگر پدر روش خود را برای تربیت فرزند داشته باشد و مادر نیز روش خود را دچار مشکل خواهند شد و نظم خانواده مختل خواهد شد . با هر چه هم سو شوی عین همان می شوی . در کنگره وقتی می گویند مسافر و همسفر با هم بیایند یعنی هم سو شوند . هر دو آموزش ها را بگیرند و در زندگی کاربردی کنند تا به تعادل و آرامش برسند . 
هر گروه باید صاحب داشته باشد به عنوان مثال اگر راهنما در لژیون نباشد اختلال و بلوا به وجود می آید . بعضی کارها برای ما سود دارند . ولی سودشان کم تر از زیانش است . کارهای ضدارزشی اینگونه اند . به عنوان مثال دروغ گفتن ممکن است در کوتاه مدت سود داشته باشد ولی ضررش بیشتر از سودش است . 
برای هرکاری یک سری تجهیزات لازم است ،در مسیر کنگره ما تجهیزات لازم برای حرکت را فراهم داریم مثل سی دی ها، نشریات ،راهنماها و آموزش های لازم برای رسیدن به هدف و درمان در اختیار ما قرار دارد . 
بعضی کار ها را تا زمانی که انجام نداده ایم روی آن ها کنترل داریم ولی اگر انجام دادیم دیگر نمی توانیم به عقب باز گردانیم . مثلا اگر حرفی از دهان ما خارج شد و دلی را شکستیم دیگر نمی توان دلی را به سادگی به دست آورد . پس برای انجام هر کاری باید درست تفکر نمود . 
اگر پولی را به کسی قرض می دهیم باید رسید دریافت نماییم تا برای برگرداندن پولمان دچار مشکل نشویم . تفکر در هر کاری لازم و واجب است . در تمام سطوح آینده نگری جز واجبات زندگی ما محسوب می شود. 

بااحترام همسفر فاطمه
موضوع: برداشت از سی دی ها،
برچسب ها: برداشت سی دی قشون،

[ جمعه 7 دی 1397 ] [ 02:04 ب.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات