وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

دلنوشته همسفر شقایق در باب هفته همسفر

بنام قدرت مطلق الله


با ورود به کنگره صفت زیبای همسفر به من داده شد که حس خیلی خوبی نسبت به این اسم داشتم آری همسفر
در کنگره همسفر مفهومی فراتر از این دارد که بار سنگین مسافر را به دوش می کشد  بار ها و بارها تکرار شده که همسفر بال پرواز مسافر است . همسفر شدم تا علاوه بر بال پرواز مسافرم ، بالی باشم برای خودم از ضد ارزشی های وجودم و با آموزش های کنگره اوج بگیرم به سمت ارزش ها . 
به نظر من از همسر بودن تا همسفر بودن کهکشان ها فاصله است . همسفر بودن جایگاهی است که خداوند من را لایق آن دانست . و این جایگاه را مدیون مسافرم هستم و حال که در کنگره هستم با افتخار می گوییم که همسر یک مصرف کننده بودم و الان همسفر یک مسافر شدم .همسفر و مسافر مکمل یک دیگر هستند و سفر کردن آن ها باهم راحت تر و لذت بخش تر می شود . 
قبل از کنگره دوست داشتم به مسافرم کمک کنم تا از دست غول اعتیاد رها شود ولی اغلب تخریب به وجود می آوردم با آموزش های راهنمای عزیزم متوجه شدم اگر می خواهم من همسفر به مسافرم آرامش دهم باید خود آرامش داشته باشم .اگر بخواهم محبت کنم باید خود محبت داشته باشم .و فهمیدم با حس هایی نظیر خشم ،نفرت و بد بینی و اعمالی مانند تجسس، درگیری و... نمی توانم به مسافرم کمک کنم . 
دفعات اولی که به کنگره می آمدم برایم حیرت انگیز بود که همسفران کنگره اینقدر آرامش دارند و با چهره باز از تازه واردین استقبال می کنند با خود فکر می کردم مگر می شود همسر مصرف کننده بود و این قدر شاد و از خدا می خواستم من نیز به این درجه برسم . اکنون که این دلنوشته را می نویسم با شقایقی که روز اول وارد کنگره شدم خیلی تفاوت دارم . امروز شاد ترین و خوشبخت ترین فرد روی زمین هستم و افتخار می کنم که همسفر هستم . همسفر یعنی عشق ،سنگ صبور و شجاعت . 
این هفته زیبا را به خانم آنی عزیزو استاد امین و تمامی همسفران عزیز که به من آموختند همسر مصرف کننده بودن نیز می تواند سرشار از عشق و آرامش باشد الخصوص راهنمای عزیزم خانم آزاده که الگوی یک همسفر مهربان و صبور بودند برای من تبریک عرض می کنم .

با احترام همسفر شقایق برچسب ها: دلنوشته همسفر،

[ شنبه 1 دی 1397 ] [ 08:52 ق.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic