وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

دلنوشته( هفته همسفر)

                                  
ازاینکه به چشم همسر یک مصرف کننده به من نگاه کنند و بادلسوزی و ترحم و گاهی با قضاوتهای به من نگاه کنند متنفربودم و به خاطر همین .......
                                                 
وقتی به گذشته ام فکر میکنم متوجه میشوم چقدر وضعیت الانم باگذشته فرق می کند.نیاز خیلی فکر کنم وخیلی کلنجار بروم که متوجه بشوم در گذشته در تاریکی بودم وچقدر بخاطر اعتیاد همسرم مورد قضاوت قرار می گرفتم وچقدر منزوی شده بودم ؛ اعتماد نفسم به پایین ترین حدممکن رسیده بود وچندین بار به خودکشی دست زده بودم چون کاملا ناامید بودم واحساس پوچی می کردم. ازاینکه به چشم همسر یک مصرف کننده به من نگاه کنندوبادلسوزی وترحم وگاهی باقضاوتهای به من نگاه کنند متنفربودم وبه خاطر همین مسایل داشتم نسبت به همسرم ؛شریک زندگی ام ؛پدرفرزندانم سردتر وسردتر وبی تفاوت تر می شدم .
چون به خاطر جهل ونادانی فکر می کردم دیگر همسرم خوب نمی شود وهیچوقت نمی تواند درمان شود وراهی وجود ندارد.
تا اینکه اذن ورود به کنگره برایمان صادر شد؛ آن هم به خواسته ی خود همسرم وعلی رغم میل باطنی خود ایشان. ومن هم همراهشان آمدم وشدم همسفر ایشان. اوایل درک درستی از کنگره نداشتم وفقط می آمدم برای اینکه همسرم موادش راکنار بگذارد ولی کم کم متوجه شدم که بدون اغراق پابه بهشت گذاشته ام، عنوان همسفر به من داده شد وبه همسرم عنوان مسافر. 
حدود6ماه از ورودمان به کنگره گذشته بود که مسافرم ارتباطش باکنگره قطع شد ودیگر به کنگره نیامد؛ ولی من ادامه دادم وآمدم چون اینجا بود که معنای  واقعی زندگی رافهمیده بودم ،دراین بهشت بود که آموزش گرفته بودم ناامید نباشم ، آموزش گرفته بودم که تخریب ها وتاریکی های خودم بیشتر از مسافرم است .اینجابود که راهنمای خوبی داشتم که جای مادر نداشته ام راگرفته بودودلسوز ومهربانم بود.
دراین بهشت بود که فهمیده بودگ اعتیاد درمان دارد ومن با آموزش هایم می توانم به حال خوش برسم وباکاربردی کردنشان می توانم تعادل را به زندگی ام برسانم و...
مهمتر از همه فهمیدم مسافرم بیمار است وباید بتوانم کمکش کنم که درمان شود ، عشقم، محبتم وعلاقه ام به ایشان چند برابر شد وهیچ وقت ناامید نمی شوم وایمان دارم وامید دارم که ایشان بار دیگر به کنگره وصل شوند وتا آن روز تمام توان وامید وعشقم را بکار می گیرم .
تمام اینها را مدیون خانواده بزرگ کنگره60 هستم وآقای مهندس وراهنمای بسیار بسیار خوبم واین هفته زیبای همسفر که بال پرواز مسافران هستند رابه تمامی اعضای کنگره مخصوصا شعبه سمنان وراهنمای خوبم وخواهر لژیونی های مهربانم تبریک می گویم .
مستدام باشید.
                                                       بااحترام همسفر فاطمه [ جمعه 30 آذر 1397 ] [ 02:17 ق.ظ ] [ همسفر سمیه ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات