وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون روز دوشنبه 97/09/26

لژیون روز :دوشنبه 97/09/26
استاد لژیون:راهنما خانم آزاده
دستور جلسه لژیون:سی دی قشون
اعضای لژیون:سه نفر (دونفر سفر اول_یک نفر سفر دوم)

خلاصه سی دی :
گام های بزرگ با گام های کوچک برداشته می شوداگر به طبیعت نگاه کنیم تمام گام های بزرگ با گام های کوچک برداشته می شود مانند درمان اعتیاد در هرکاری اعضا باید باهم هماهنگ باشند اگر هماهنگ نباشند دچارمشکل می شوند و اختلال ایجاد می کنند باید راجع به هر موضوعی فکر کنیم در یر این صورت از هدف اصلی دور می شویم با هر نیرویی همکاری کنیم به همان نیرو قدرت و توان می دهیم بعضی از کارها ممکن است زیانش بیش از سودش باشد در مورد قشون برای انجام هر کاری احتیاج به تجهیزات داریم پس انداز یکی از مسایل مهم است ما باید به افرادی کمک کنیم که خواستار کمک باشند .

سخنان خانم آزاده : 
گام بزرگ گامی نیست که کار های خیلی بزرگ انجام بدهیم همین که به مسافر خود کمک کنیم گام بزرگی است. وقتی می خواهیم کار ضد ارزشی انجام ندهیم ابتدا هدف را تعیین می کنیم مهم این است که من می خواهم به هدف خود برسم و این یک گام بزرگ است . اگر قرار است درو غ نگویم باید از چیزهای خیلی کوچک شروع کنم و این همان فرمان عقل است . در قشون تجهیزات و لوازم لازم است در هر مسیری تجهیزات لازم است.در مسیر ما نیز وسائل و تجهیزات لازم است . 
در کنگره تجهیزات ما سی دی ها و راهنما ها و... هستند و آقای مهندس برای ما سنگ تمام گذاشتند. همکاری و هم دلی باید در همه جا وجود داشته باشد در خانواده هماهنگی و هم سو بودن برای رسیدن به گام های بزرگ خیلی مهم است و اگر یک نفر مشکل داشته باشد اختلال به وجود می آید.اگر منه همسفر با مسافرم هم سو نباشم اختلال به وجود می آید . منه همسفر قبل ازکنگره با مسافرم هم سو بودم در جهت ضد ارزش ها و تاریکی ها وقتی در کنگره مسافر و همسفر باهم باشندیعنی همان هم سو و هماهنگ بودن به نتیجه می رسند . هر گروهی حتمأ باید صاحب داشته باشدهر چند صاحبی بی لیاقت.در کنگره در لژیون اگر صاحب نباشد چه اتفاقی می افتد؟ 
در کنگره تجهیزات و صاحب داریم و برای همین به نتیجه می رسیم مورد بعدی موضوع سود از زیانش بیشتر است.یک سری کارها سودش از زیانش کمتر است گاهی با خود تصور می کنیم فلان چیز حیف است و روزی به کار ما می آید یا فلان چیز را بخورم که نماند حیف است .بعضی از کارهایی که انجام می دهیم دودش به چشم خودمان می رود. گاهی دلسوزی به حال کسی سودش از زیانش کمتر است. در کارهای خود خیلی دقت کنید.
فرامین و قوامین کنگره را حتما اجرا کنید بار ها راجع به قوانین توضیح داده ام.اگر به شما می گویم کاری را انجام دهید قبل از آن خودم انجام داده ام. اگر می گوییم مشارکت کنید قبل از شما خود مشارکت نمودم و حال خوش نصیبم شده است . روش آقای مهندس به همین گونه است .در مورد مسایل مادی و معنوی حتما یک پس انداز برای خود داشته باشید.درسته امروزه طلا گران شده ولی با پس انداز می توانم طلای کوچکی بخرم.ما همسفرها حتما باید برای خود پس انداز داشته باشیم حتی هزار تومن ویا ده هزار تومان . 
 در مورد قفس شیر, شیر می تواند هر چیزی باشد. گاهی یک حرفی می زنیم و شیر را از قفس بیرون می کنیم و با هزار راهکار می خواهیم قضیه را درست کنیم.حواسمان به قشون خانواده مان باشد و همیشه در جهت مثبت با بقیه همکاری کنیم . در کنگره همه هم حس هستیم .ما وقت خود را صرف اشخاصی می کنیم که خودشان بخواهند . نکته خیلی مهم به دست خط خود دقت کنید سی دی نوشتن یکی از دلایلی است که می توانید خط خود را خوب کنید و از سی دی ها خیلی بهره مند شوید. 

برداشت همسفر شهناز :
گام های بزرگ را یک دفعه نمی شود برداشت و نتیجه خوبی حاصل نمی شود .روش های ترک قبل از کنگره گام های یک دفعه ما بودند که نتیجه خوبی نمی گرفتیم . ولی در کنگره گام های کوچک بر می داریم . در زندگی از طبیعت الگو بگیریم. نیروی خود را صرف نیرو های مثبت کنیم اگر خواسته ای دارم به نیروی مثبت فکر کنم راحت تر به خواسته خود دست پیدا کنم. هرکاری می خواهیم انجام بدهیم باید تجهیزات آن را داشته باشیم همه باید به یک سو باشیم و همکاری داشته باشیم به هرکسی نمی شود کمک کرد باید خواسته داشته باشد.

برداشت همسفر شقایق:
قبل از کنگره می خواستم همه ی کار ها را یک دفعه انجام دهم . دوست داشتم قرض هایم را یک شبه پرداخت کنم  ولی در کنگره متوجه شدم گام های بزرگ با گام های کوچک برداشته می شود در هر جایی افراد باید باهم هماهنگ و در یک راستا باشند اگر این گونه نباشد اختلال ایجاد می شود به افکار منفی پروبال ندهیم و انرژی خود را صرف کار های مثبت کنیم. بعضی کار ها زیانش بیش از سودش است.

دستور جلسه لژیون روز پنج شنبه مقاله دوم چهارده مقالهبرچسب ها: گزارش لژیون نهم، سی دی قشون،

[ دوشنبه 26 آذر 1397 ] [ 09:18 ب.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات