وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

مقاله همسفر شقایق در باب بخشش

                  به نام قدرت مطلق اللهگاهی یک حس حالت تکرار شونده پیدا میکند.مشکلاتی که در زندگی داریم تازمانی که به حل آنها نپردازیم به خودی خود حل نخواهند شد.
گاهی یک حس حالت تکرار شونده پیدا میکند.مشکلاتی که در زندگی داریم تازمانی که به حل آنها نپردازیم به خودی خود حل نخواهند شد.مانندحس تنفربراساس یک سری مسایل ومشکلات حس تنفر از کسی یاچیزی درماایجادشده است این حس تازمانی که حل نشود دایما در ماوجود داردهمانند امواج بالا وپایین میرود.حس هایی که در ما ایجاد تخریب مینماید معمولا از فردی به فرد دیگر انتقال پیدا میکند؛ یعنی توسط واسطه صورت میگیرد .این سری داده ها فاقدارزش می باشند ویاگاهی یک سری داده های شخصی اند.
مسئله ای که در این موارد صورت میگیرد باید خیلی اوقات شخص بخشش راانجام دهد.
مسئله ای که مانع از بخشش میشود این است که حق بامن است؛ من درست برخورد کردم و.....
ممکنه کل قضیه این نباشد، چون هرچیز صور آشکار وپنهان دارد.اگر شخص ازچیزی ورفتاری خوشش نمی آید، به عنوان مثال دروغگویی خوشش نمی آید به طور قطعیت دروغگویی درخود شخص وجود دارد، شاید درقسمت صور پنهانش.
به عقیده خیلی ها بخشش تقریبا محال است شاید فراموش کردن راحت باشد.
دلیل بارزی که دراین مسئله دیده می شود این است که انسان تصور می کند همیشه حق به جانب او است وضربه ایی که به او وارد شده قابل جبران نیست .
ولی درکنگره متوجه شدیم این طور نیست اگر ببخشم قطعا چیز بهتری به دست می آورم وانسان صور پنهانی داردکه ممکن است در مسئله ای که از آن رنجیده خودش نیز مقصر باشد.
در کنگره به این نتیجه رسیده ایم که افرادی می توانند ببخشند که علم بیشتری نسبت به وقایع دارندومی تواننداز زندگی خود لذت بیشتری ببرند.
به امید روزی که من هم بتوانم به علم بالایی برسم وبتوانم بخشش رادر زندگی خود به نحو احسن انجام دهم .

                                                                 بااحترام ؛همسفر شقایق
موضوع: مقاله ها،
برچسب ها: مقاله، بخشش،

[ شنبه 24 آذر 1397 ] [ 11:21 ب.ظ ] [ همسفر سمیه ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic