وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

دلنوشته همسفر شهناز در باب حس من از کنگره

                    به نام قدرت مطلق الله


من درابتدا از خدای خودم تشکر میکنم که اذن ورود به کنگره را برای من ومسافرم صادر کردوهمچنین تشکر میکنم از آقای مهندس وراهنمای خوبم که تمام دنیای مراعوض کرد.وتشکر میکنم از اعضای کنگره 60

من قبل از اینکه وارد کنگره شوم آدمی ناامید وافسرده وحال خراب وازهمه مهمتر مادری سرگردان بودم که در سیلاب عظیم اعتیادفرزندم دست وپامیزدم واین اعتیاد ووابستگی من به فرزندم ؛قد من مادر راخمیده کرد وخانواده ام دربرابر این ترکش ها نابودشده بودندومن چون اطلاعی از این بیماری نداشتم ناخواسته باعث می شدیم که اوروز به روز نابودتر شود.
روزها وچه بسا شبهایی که گریه می کردم وتمام اطرافیان راهم عذاب میدادم وهمین کار باعث شده بود که من دچار بیماریهای مختلف بشوم.
من دایم گریه میکردم ودنبال راه حل میگشتم ولی هیچ راه وراه حلی نتوانست آتش درونم راخاموش کند ومن هر روز در این آتش عظیم که روز به روز شعله ورتر میشد می سوختم وغافل بودم از اینکه اول باید یک راه حلی برای خودم پیدا کنم که خودم رابشناسم تا اینکه توسط یک نفر باکنگره آشنا شدم .
خدا راشکر بااینکه مدت کمی از سفرمان  میگذرد ولی ایمان وامید رادر دل من زنده کرده است.
تازه دارم به این درک میرسم که اعتیاد یک بیماری است وباید درمان شود ودر این مدت کوتاه آرامش نسبی در خانواده و من ومسافرم ایجاد شده است.
در اینجااز کنگره 60 وکمک راهنمای خودم خانم آزاده تشکر میکنم.

با احترام همسفر شهناز
موضوع: دلنوشته،

[ پنجشنبه 22 آذر 1397 ] [ 12:59 ب.ظ ] [ همسفر سمیه ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic