وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

مکاتبات مهندس با آقای ویلیام
در ادامه مطلب بخوانید..... 


99/2/17

بیل عزیز

امیدوارم خوب باشید و همین‌طور اعضای خانواده شما، من و خانواده و کلیه اعضای کنگره 60 خوب هستیم، شاید در باور کسی نگنجد که مادر کنگره 60 همان‌گونه که برای درمان قطعی اعتیاد راه درمان را پیدا کردیم، برای مقابله با ویروس کرونا بهترین و ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه ممکن را پیدا کردیم، و حتی افرادی که ریه آن‌ها تا میزان حدود 70 درصد که توسط سیتی اسکن مشخص‌شده بود که سفید شده و ازکارافتاده و اکسیژن خون آن‌ها کاهش‌یافته بود، با بخار D.SAP و یا سرکه سیب به‌سلامتی بازگشتند، همان‌طوری که قبلاً گفتم چون اسید استیک یک ضدویروس است و در سرکه سیب به میزان کافی وجود دارد، به‌راحتی و سادگی ویروس‌هایی کرونا در بینی و سینوس‌ها و گلو و ریه را از بین می‌برد به اعتقاد من اگر ما به‌صورت مسئله ویروس کرونا توجه کنیم، خواهیم دید که صورت‌مسئله خیلی ساده است نسبت به سایر بیماری‌ها، حتماً سؤال می‌شود که چرا؟

پاسخ این است که بیماری‌های مثل طاعون، وبا، با ویروس ابولا درز کلیه بدن پراکنده می‌شوند و وارد جریان خون می‌شوند، ولی صورت‌مسئله کرونا می‌گوید که در تجمع ویروس‌ها در گلو، بینی، سینوس‌ها و ریه می‌باشد، پس برای از بین بردن آن‌ها می‌توان از یک آنتی‌ویروس مجاز به‌صورت مایع برای گلو و به‌صورت بخار برای بینی و ریه استفاده کرد، به همین سادگی، و این کار را ما عملاً تجربه کردیم و توانستم کشتی کنگره را به سهولت از میان طوفان‌های کرونا عبور دهم. بگذریم!

اما همان‌گونه که گفتم به تلاش خود در حال ادامه است و کلیه لژیون‌ها هفته‌ای یک‌بار تشکیل می‌گردد و فضای مجازی هم بسیار فعال است و من فکر می‌کنم هرگاه برای ما مشکلی پیش می‌آمد، ما پس از حل مشکل به دست آورد های بسیار جالبی مواجه می‌شدیم، و من مطمئن هستم که ازاین‌پس، چه کرونا باشد و چه نباشد، استفاده از فضای مجازی برای ما مثل یک بازوی توانا در آینده کار خواهد کرد و ما درس‌های فراوانی از ویروس کرونا خواهیم گرفت.

بیل عزیز، همان‌گونه که می‌دانید عقاید من نسبت به درمان اعتیاد و درمان کلیه بیماری‌ها و همین‌طور پیشگیری و درمان کرونا با سیستم‌های موجود امروزی متفاوت می‌باشد و من فکر می‌کنم مسیری را که امروزه دانشمند علوم انسانی و طب و کارخانه‌های داروسازی در پیش‌گرفته‌اند باوجوداینکه خدمات مهمی را به انسان می‌نمایند، همین‌طوری هم در اثر ندانستن و یا نداشتن علم کافی ضربات جبران‌ناپذیری به بشریت وارد می‌کنند، همان‌طوری که مشاهده می‌کنید این استادان و دانشمندان برجسته به‌درستی قادر به از بین بردن یک ویروس ساده هم هستند. اگر امروزه ما مشاهده می‌کنیم علوم پزشکی پیشرفت کرده‌اند، در اثر کارکرد علوم مهندسی پزشکی بوده است وگرنه جهان پزشکی امروز، قادر به درمان خیلی از بیماری‌ها نمی‌باشد.

این مطالب را که گفتم مربوط به افکار و اندیشه من در 20 سال گذشته بوده است و از بیست سال گذشته تاکنون در اندیشه ایجاد یک آکادمی و یا دانشگاه بین‌المللی هستم که روی علوم انسانی و یا طب، روانشناسی، فلسفه متمرکز گردد، ما تاکنون زمین‌ها و ساختمان‌های گوناگونی را برای کنگره 60 خریداری کرده‌ایم و در حال تفکر و برنامه‌ریزی برای ایجاد یک دانشگاه هستم و البته امیدوارم در این مسیر از کمک شما برخوردار باشم، برای اینکه می‌خواهم این دانشگاه بین‌المللی باشد و آموزش در آن به زبان فارسی و انگلیسی باشد، من خیلی خوشحال می‌شوم در این کار شما هم مشارکت داشته باشید تا بتوانیم از استادان برجسته سایر کشورها استفاده کنیم و یا از کمک سایر دانشگاه‌ها

بیل عزیز، هم‌اکنون یک هفته است که ماه رمضان شروع‌شده و من در حال روزه گرفتن و اگر دیر پاسخ‌نامه‌ها را می‌دهم، پوزش می‌خواهم، در ضمن از هفته آینده، هفته راهنما هم آغاز می‌گردد و در این هفته کلیه اعضای کنگره 60، باید، باید، باید، از راهنمای خودشان تشکر و قدردانی کنند، البته با یک پاکت که درون آن پول است، حال خواه یک دلار باشد و یا ده و یا صد دلار و یا بیشتر... .

در ضمن مقاله آنی هم آماده‌شده که به‌زودی ارسال خواهم کرد، که البته اگر مناسب تشخیص بدهید، می‌توانیم به‌راحتی قسمت دوم آن را اجرا کنیم. البته در این مقاله مشخص می‌کند که چگونه تغییرات بیو شیمی باعث تغییرات روانی و یا خلق‌وخوی می‌باشد.

برای شما و خانم ریتا از خداوند بزرگ سلامتی شمارا خواستارم.

 

دوست و برادر همیشگی شما در زمین و آسمان

حسین
برگرفته از سایت اصلی کنگره 60 [ یکشنبه 29 تیر 1399 ] [ 12:16 ب.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات