وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

برداشت از سی دی .همسفر مریمسلام دوستان مریم هستم همسفر

رداشت من از سی دی فاصله ما می‌توانیم تغییر کنیم تا بینهایت اما نتیجه تغییر اصلی مهم هست تغییرات بسیار خوب است مشروط به این‌که با تبدیل همراه باشد اینکه من فقط شعار بدهم کافی نیست باید با آموزش‌ها تبدیل بشوم به آن چیزی که می‌خواهم و این تبدیل باید همیشگی باشد . همه‌چیز در حد تعادل و اعتدال خوب است .

خداوند به ما اختیار و حق انتخاب داده است که همه‌چیز را به‌درستی انتخاب کنیم مثلاً در رابطه خود با همسر فامیل و اطرافیانمان حد تعادل را حفظ کنیم نه این‌قدر محبت زیاد کنیم و نه این‌قدر کم باشد محبت ما که از هم فروپاشیده شود .همه‌چیز در دنیا خوب است به‌شرط اینکه درست و اساسی باشد . هیچ‌چیز به معنای خوب مطلق یا بد مطلق وجود ندارد عشق محبت و ایمان باید در حد مناسب و تعادل باشد . زندگی به رسه مبنا و پارامتر حرکت می‌کند خواسته چیزی است که انسان می‌خواهد و خواستش را دارد تقدیر به معنای نامه پیشین ماست و فرمان الهی است .

انسان دو قسمت دارد صور آشکار و صور پنهان . انسان باید در زندگی از خودش مراقبت کند تا در صراط مستقیم قرار بگیرد و خودش مسائل و مشکلاتش را حل نماید تا به اهداف خود برسد و این بستگی به ما دارد که با مشکلات چگونه برخورد نماییم . ما باید هم درون انسان را بشناسیم و هم بیرون انسان را بشناسیم .انسان با حیوان خیلی فرق می‌کند انسان موجودی است که قدرت اختیار دارد و می‌تواند خودش مسیر زندگی‌اش را انتخاب نماید انسانی که در نفس اماره قرار دارد می‌تواند با پالایش به نفس لوامه برسد یعنی نفس سرزنش کننده . وقتی انسان به نفس مطمئنه برسد به حرف روح گوش می‌دهد و دیگر خطا نمی‌کند .و همه‌چیز را در مسیر درست استفاده می‌کند . 

با احترام نویسنده : همسفر مریم ره جوی خانم آزاده از لژیون نهم 

Print Friendly Version of this page


[ دوشنبه 2 تیر 1399 ] [ 10:26 ق.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات