وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون نهم_کمک راهنمای محترم خانم آزاده

به نام قدرت مطلق الله


گزارش لژیون: دوشنبه ۹۹/۰۳/۲۶
موضوع لژیون: سی دی جواب
استاد لژیون: کمک راهنما محترم خانم آزاده
ادامه مطلب
خلاصه سخنان کمک راهنمای محترم خانم آزاده:
پیام این سی دی این است که هر سی دی آموزشی که می آید،می توان با هر بار گوش دادن برداشت جداگانه ای داشته باشیم و می توان از زوایای مختلف به مطالب نگاه کرد.همانطور که دانایی ما نسبت به روزهای اول بهتر شده است مطالب برای ما قابل هضم تر است.
در مورد تقدیر سخن می گوید که این تقدیر یا برمی گردد به زندگی این دنیا و از روزی که در شکم مادر بودیم و یا شاید برگردد به روز الست و اتفاقاتی که برای ما افتاده است و ما به یاد نمی آوریم.ویا ممکن است مانند بذری باشد که ما الان می کاریم و چند سال دیگر برداشت می کنیم.
اعمال و رفتار ما در تغییر تقدیر خیلی نقش دارد.
کاری را که در گذشته انجام داده ایم و الان نتیجه آن را مشاهده می کنیم این همان تقدیر است که از قبل تعیین کردیم.پس اگر مشکلی پیش می آید اینقدر غصه نخورم که چرا این گونه شد؟چرا مسافر من درمان نمی شود؟و چرا و چرا!! شاید تقدیر ما این گونه است پس تلاش بی وقفه و بیهوده نکنم که هر طور شده مسافرم را وصل کنم به کنگره.اتفاقی که بخواهد بیافتد در زمان خودش می افتد.
من نمی توانم تلاش کنم تا دیگری را درست کنم.اما اگر تلاش کنم که رفتار خودم را تغییر بدهم حتما آن مشکل حل خواهد شد.
به نیروهای منفی درون بها ندهید.هر چقدر که به آنها فکر کنید قوی تر و بزرگ تر می شوند.به عنوان مثال گاهی اوقات رفتار و افکار مسافرم من را کاملا به هم می زند و چیزی که از بها دادن این ها در دلم ایجاد می شود نفرت است.آنقدر ذهن ما درگیر آن حرف ها و کارهای او می شود و آنقدر برای ما بزرگ می شود و قوی می شود که تمام آرامش ما را می گیرد.از طریق جن درون این نیروهای منفی القاء می شوند پس باید حواسمان به نیروهای منفی درونمان باشد.
نتیجه:تقدیر چیزی است که به نتیجه می رسد و تیری است که به هدف می خورد.
ممکن است ما همه در زندان درون خود افسرده و زندانی باشیم ولی مهم این است که چه رفتاری دارم؟آیا می توانم رفتار خودم را تغییر بدهم؟
اگر مشکلی برای ما ایجاد شد مانند آن مورچه ای باشیم که در سی دی داستان اش را جناب مهندس مثال زدند،که هفتاد مرتبه بار مورچه به روی زمین افتاد اما آن مورچه نا امید نشد و بالاخره توانست بار خود را ببرد.پس اگر مسافرم نمی آید کنگره من نا امید نشوم برای خودم بیایم و آموزش بگیرم و دست از تلاش بر ندارم.و برای آرامش زندگی خودمان همیشه تلاش کنیم.
مشارکت ها:
همسفر نفیسه:
من دو نکته برداشت کردم از این سی دی.اینکه هر چیزی که باید اتفاق بیافتد بالاخره انجام می شود،اینکه من چه رفتاری دارم؟چگونه فکر می کنم؟چگونه آرامش خودم را حفظ می کنم مهم است.مثلا شاید تقدیر مسافر من این است که چند سال دیگر درمان شود،وقتی بخواهد این اتفاق بیافتد قطعا انجام خواهد شد،پس اینکه من چه رفتاری دارم و اوقاتم را چگونه می گذرانم مهم است.من حالم خوب باشد یا بد باشد بالاخره این درمان انجام خواهد شد.پس چرا من با حال خراب این زمان را سپری کنم؟
همسفر مریم:
اتفاقات منفی و شرایط بد می تواند من را بزرگ کند و از آن درس بگیرم.نگویم که من چون پدر و مادر خوبی ندارم نمی توانم موفق شوم.این خواسته خود من است که می تواند من را به پیروزی برساند.برای خواسته های خودمان  تلاش کنیم چون نویسنده زندگی ما خودمان هستیم.
همسفر فاطمه:
در زندگی ما خیلی اتفاقات خوب و بد می افتد.خیلی اوقات اتفاقی برای من افتاده که من بعدا متوجه شدم چه خیری در آن نهفته بوده است.
من خودم باید کتاب زندگی خودم را بنویسم.اگر مسافرم نمی آید،من نباید نا امید باشم و خودم باید آن اتفاق خوب را رقم بزنم.
همسفر سمیه:
تقدیر تیری است که قبلا رها شده است و اتفاق می افتد.به چیزهای منفی بها ندهیم.هر مشکلی برای ما پیش آمد ابتدا در موردش فکر کنیم و بعد عمل کنیم.خوشی و نا خوشی همیشگی نیست.مشکلات آمده اند تا ما را بسازند.پشت هر اتفاقی خیری نهفته است.
به خودمان خیلی اهمیت بدهیم.
همسفر شقایق:
مشکلات در زندگی هست و من باید از آن مشکل درس بگیرم و بتوانم حل کنم.
صفت گذشته در انسان صادق نیست.روزی من پر از ضد ارزشی بودم،اما با آموزش هایی که گرفتم توانستم حالم را بهتر کنم.
با نادان نباید سخن گفت یعنی با کسی که متوجه نمی شود صحبت نکن.
برای حل مشکلات تلاش کنیم و از تلاش دست برنداریم.
 در ضمن مقرر گردید:
روز پنج شنبه سی دی نخ و سوزن در لژیون مجازی بررسی شود.برچسب ها: گزارش لژیون همسفر آزاده،

[ سه شنبه 27 خرداد 1399 ] [ 02:56 ب.ظ ] [ همسفر نفیسه ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic