وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون ..

به نام قدرت مطلق الله
جلسه روز دوشنبه : 99/03/19
دستور جلسه لژیون: سی دی فاصله 
استاد لژیون : همسفر خانم نفیسه 
اعضای لژیون : 6 نفر 

جدا کننده متن وبلاگ لاینر وبلاگ

خلاصه سی دی: 
همه چیز باید در حد تعادل باشد . با هر کس در تماس هستیم ،باید تعادل داشته باشیم .تغییرات به شرطی خوب است که تبدیلات هم صورت گیرد ، حتی ورزش کردن نیز باید دائمی باشد . به طور کلی نمی توانیم بگوییم یک چیز خوب است یک چیز بد ، همه چیز نسبی است. انسان وقتی در مسیر رسیدن به هدف قرار می گیرد یا بدون مشکلات به هدف می رسد و یا با مشکلات زیادی به هدف می رسد که همان مشکلات زندگی اند .انسان قدرت اختیار دارد . انسان براساس سه چیز پیش می،رود ،خواست ،تقدیر و فرمان الهی . برای انجام هر کاری فرمان الهی باید صادر شود. نادانی ما گاهی خیلی بیشتر از دانایی است . علت کشف اعتیاد این است که به شناخت انسان دست پیدا کرده اند . انسان تا شناخت پیدا نکند نمی تواند مشکلات را حل کند . انسان از ترکیب نفس، جسم و روح است. درون انسان دو نیرو  وجود دارد ،نیروی مثبت که روح است و نیروی منفی که جن است . نفس سه مرحله دارد ، اماره ،ادامه و مطمئنه . 
سخنان سرکار خانم آزاده ؛ 
بدی مطلق و خوبی مطلق وجود ندارد . فاصله ها را رعایت کنید . تحت تأثیر جن قرار نگیرید تا بتوانید فاصله را رعایت کنید . نه بیش از حد به دیگران اعتماد کن و نه خیلی بگی که همه کارهاش دروغه . ما در شرایط بحرانی حضور جن و روح را بیشتر متوجه میشویم . انسان زمانی می تواند به حرف های روح گوش کند که دانایی اش بالا برود و تزکیه و پالایش را در خود شروع کند یعنی نفس اماره خود را به لوامه تبدیل کند . نفس اماره در درون انسان وجود دارد وقتی می گوید آب رودخانه جاری است ،یعنی نفس انسان در حال سفر کردن است . گاهی آب فاضلاب وارد رودخانه ای می شود ولی در مسیر بعدی تمیز می شود ، یعنی انسان در مسیر درست قرار می گیرد ولی گاهی یک مصرف کننده و یا مشکلی در زندگی ام به وجود می آید. یک قسمتی از رودخانه درونم سیاه شده است . آیا باید تلاش کنم ؟  بله باید تلاش کرد تا در ادامه آب رودخانه زلالی داشته باشیم.به خاطر اینکه آب زلال نصیب شود باید تلاش کرد . ما باید از رودخانه و طبیعت الگو بگیریم . اگر قرار است تلاش صورت بگیرد باز هم باید فاصله را در نظر بگیریم . حد میانه با تغییر نگاه من صورت می گیرد خیلی از کارهای ما اشتباه است و هنوز روی اشتباهات خود پافشاری می کنیم یعنی در نفس اماره قرار دارم . 
برداشت همسفر سمیه :  
نکته مهم این سی دی درمورد تعادل است که هر کاری می خواهیم انجام دهیم باید در حد تعادل باشد . خداوند به انسان قدرت اختیار داده است . جن و روح درون انسان ما را به سمت خوبی و یا بدی هدایت می کند . مشکلات زندگی داریم باعث رشد ما می شود . 
برداشت همسفر فاطمه : 
برای هر چیز تعادل وجود دارد حتی محبت به همسر ، تغییرات باید اینقدر زیاد باشد تا تبدیل صورت گیرد  . در مورد دین گفته شد که باید تعادل باشد . نفس انسان سه مرحله دارد . 
برداشت همسفر مریم : 
با اعداد می توانیم بی نهایت تغییر کنیم . باید همه چیز در حد تعادل خود باشد . انسان دو مشاور دارد جن و روح . 
برداشت همسفر شهناز:
آب و آتش بسیار خوب است اما خیلی جاها مخرب است ، انسان دو مشاور دارد جن و روح . انسان اختیار وعقل دارد . انسان اگر بخواهد تغییر کند باید تبدیل صورت گیرد . انسان دارای سه مرحله نفس است اماره لوامه و مطمئنه .
مقرر گردید برای روز پنجشنبه سی دی ژست مورد بررسی قرار گیرد.


[ دوشنبه 19 خرداد 1399 ] [ 11:50 ب.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic