وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون


به نام قدرت مطلق

تاریخ لژیون: دوشنبه 99/03/12

دستور جلسه لژیون: یخبندان

استاد لژیون: همسفر مریم

اعضاء حاضر در لژیون: 6 نفر(2 نفر سفر دومی  و4 نفر سفر اولی)

خلاصه سی دی یخبندان:

در کتاب آسمانی آمده است که ما نباید ادعا داشته باشیم.انسان تا اندازه ای ضعیف است که اگر حتی مگسی چیزی از او ببرد نمی تواند از مگس پس بگیرد.

قدرت و ارزش هر چیزی را بخواهند بفهمند با یک چیز آن را محک می زنند.در مورد این بیماری کرونا که هم اکنون در دنیا هست.هر کشوری نشان داد که تا چه اندازه توانایی و مهارت دارد.اروپا حدود شصت و پنج سال است که نه جنگی را داشته است و نه تحریم بوده است.با این حال در شرایط بیماری کرونا خیلی ضعیف تر از کشور ما عمل کرده است.

 مطالب  کتاب 60 درجه مربوط به تمام انسان ها است و مخصوص یک شخص نیست.با همذات پنداری می توان مطالب را کاملا برای خود استفاده نمود.هم مسافر می تواند برای خودش این مطالب را استفاده کند و هم همسفر.

چقدر خوب است که ما انسان ها را تشویق کنیم.با این کار یک نیروی محرک برای حرکت آن ها می شویم.

در تلویزیون و خارج از کشور همیشه مطالب و نکات منفی را نشان می دهند و هیچ گاه نمی ایند یک نکته مثبت به عنوان مثال  بچه های کنگره که مصرف کننده شیشه بودند و الان به حدی حالشان خوب شده است که بازیکن تیم ملی شده اند را نشان دهند.

در جامعه چون اطلاعاتی درباره اعتیاد ندارند فکر می کنند که یک مصرف کننده از روی لذت مواد مصرف می کند ولی در صورتی که یک مصرف کننده شاید در ابتدا به خاطر لذت جویی مصرف کند ولی در ادامه به خاطر نیاز است چون اگر یک شخصی که به مواد اعتیاد پیداکرده است مواد مصرف نکند بیرون روی پیدا می کند و یا خواب او از بین می رود و .....

مسافر وقتی که در مسیر سفر قرار می گیرد باید حرکت خیلی آرام داشته باشد و  مسائل را به آرامی حل کند.

برای انجام هر کاری وقتی تصمیم گرفتیم و اولین قدم را برداشتیم انگار که پنجاه درصد کار حل شده است.وقتی در صراط مستقیم قرار گرفتیم نیروی ایزدی به انسان کمک می کند.و انسان تا جایی پیش می رود که از یک قطره ای که به وجود  آمده است به دریا و اقیانوس می رسد.

انسان فقط خوبی و پاکی نیست  و درون خودش سیاهی و نا پاکی نیز دارد و اگر بتواند این سیاهی را کنار بزند و درست سفر کند می تواند مانند عقابی از بلندای قله ها بر زندگی خودش اشراف داشته باشد.

شیطان و نیروهای منفی از بالا نیروهای مکمل هستند و از پایین انسان را اذیت می کنند وبرای انسان مشکل ایجاد می کنند.

وقتی مسافر به پایان سفر می رسد احساس خشنودی و رضایت می کند.

سخنان سرکار خانم آزاده:

اگر من دو ضلع مثلث دانایی را بالا ببرم یعنی دو ضلع مثلث جهالت را از بین برده ام.

اگر بخواهم تغییرات در خودم ایجاد شود باید خودم را تشویق کنم.نباید به خودم بگویم که داغون وافسرده هستم.باید محکم و استوار باشم.

مهندس می گویندکه من در ابتدای دو ماه از سفرم بوده ام با این حال استادم من را تشویق می کرده است.امیدوار کردن دیگران و حتی خود خیلی در روند زندگی و سفر می تواند کمک باشد.کسی که نا امید باشد و حس بد می فرستد به خاطر درون خودش است.

گاهی اوقات  یک فرد می خواهد درمان شود ولی واقعا نمی تواند حرکت کند.مانند یک همسفر که تصمیم می گیرد که خانه را تمیز کند اما همان روز به خاطر دعوایی که با همسرش می کند حس انجام کار و حرکت کردن را کامل از دست می دهد.یک مسافر که توانایی حرکت کردن و سفر کردن ندارد نیز به همین حالت است.

در بحران زندگی بیاد صبور باشیم و از قوه عقل خود استفاده کنیم.روی تزکیه و پالایش خودمان کار کنیم.اگر حال همسفر خوب باشد به راحتی می تواند زندگی را اداره کند.آرام بودن با بی خیال بودن فرق دارد.باید سعی کنیم که آرام باشیم تا در مقابل مسافرانمان در کمال آرامش تصمیم بگیریم و حرکت کنیم.اگر درون آشفته باشد اشتباه تصمیم می گیریم.

مشارکت ها:

همسفر مریم:بعضی اوقات مشکلات زندگی بسیار زیاد می شود و انسان نمی داند که باید چه کند باید با درایت و صبر مسائل زندگی را حل کنیم.

همسفر فاطمه:به مسافرمان باید امید بدهیم  و او را تشویق کنیم  و هیچ گاه کسی را نا امید نکنیم.حرکت ما در مشکلات مانند حرکت در یخبندان است و جسم ما نیز مانند یک ماشین خراب است.

حرکت اولیه و تصمیم خیلی مهم است و انگار که نیمی از کار انجام شده است.حال خوب همسفر نباید به مسافر گره خورده باشد.

همسفر نفیسه:یک مسافر همان طور که در کتاب 60 در جه گفته شده است جسم و حس های او یخ زده است و باید این حرکت به آرامی صورت بگیرد و همسفر نیز باید در برخورد و رفتار با مسافر خودش خیلی عاقلانه و منطقی و با تفکر حرکت کند.چون کوچکترین حرکت شتاب زده ای باعث تخریب زیادی می شود.

در ضمن مقرر گردید سی دی شادابی از مواد مخدر در آغاز مصرف برای روز پنج شنبه 99/03/15 در لژیون مجازی مورد بررسی قرار بگیرد.

موضوع: سی دی های مهندس،
برچسب ها: گزارش لژیون همسفر آزاده-سی دی یخبندان،

[ سه شنبه 13 خرداد 1399 ] [ 04:59 ب.ظ ] [ همسفر نفیسه ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic