وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

لژیون مجازی روز دوشنبه

لژیون مجازی روز دوشنبه:98/12/19
دستور جلسه لژیون : سی دی عشق و ایمان 1 
استاد لژیون: کمک راهنما محترم خانم آزاده
اعضای لژیون: 6 نفر

)

آپلود عکس
 
استاد ابتدا حال اعضای لژیون را پرسیدند و در مورد پیشواز سال نو فرمودند که علاوه بر خانه تکانی ما باید خانه تکانی فکری و ذهنی نماییم . دل هاتون را تکان دهید فکرهاتون را تکان دهید و افکار منفی را دور بریزید و نگذارید درون شما رسوخ کنند و حس و انرژی شما را بگیرند . به فرمان عقل رسیدن از چیزهای کوچک شروع می شود . 

خلاصه سی دی توسط همسفر مریم : هر چیزی که ما می بینیم از عشق و محبت نشعت می گیرد .حتی پایین تر از انسان هم عشق را در وجود خود دارند مانند حیوانات و گیاهان . سر لوحه هر چیزی عشق است ، در قرآن کریم 114 سوره داریم و 114 بشم الله داریم به غیر از سوره توبه تمام سوره ها با بسم الله الرحمن الرحیم شروع شده که سوره توبه هم وسط سوره بسم الله آمده است . پیروان حضرت مسیح یا محمد اگر خطایی می کردند حضرت مسیح یا محمد مقصر نبودند . فردی که ایمان نداره و اعتقاد قلبی نداره قابل قبول نیست . باید عشق و ایمان خود را زیاد کنیم در کنگره عشق و محبت جاری است و مصداق آن راهنمایان هستند . انسان نیاز به محبت دارد و اگر محبت به او نرسد مانند گل خشک می شود  . انسانی که محبت بش نرسد بیمار می شود و افسرده می شود . به انسان هایی که دوست داریم محبت کنیم و یاری رسانیم .  در سختی ها تحمل خود را بالا ببریم تا ضد ارزشی را دور کنیم . برای هرکاری ابتدا از خود شروع کنیم  . 
برداشت همسفر شقایق: در هر کاری عشق و ایمان را سرلوحه خود قرار دهیم . اگر عشق و ایمان در زندگی نباشد زندگی یکنواخت می‌شود . در زندگی باور و ایمان قلبی داشتند خیلی مهم است و اگر به هرکاری ایمان داشته باشیم مطمئنا به نتیجه می رسیم . توی زندگی اگر عشقی وجود نداشته باشه حتی مادر حاضر نیست فرزند خود را نگه داره حتی در حیوانات هم عشق و محبت وجود دارد . انسان موجودی کمال جو است .باید تصفیه و پالایش را انجام بده و آموزش بگیره تا به کمال برسه . در کنگره هم عشق جاری و افرادی که خدمت می کنند مطمئنا یه چیزی دریافت می کنه و اون عشق است . ایمان باید در هر کاری وجود داشته باشه اگر افراد کنگره به کنگره ایمان نداشتند ما الان شعبه و زمینی نداشتیم . از ضد ارزشی ها جدا شدن کار آسانی نیست . برای اینکه هر کاری را انجام دهیم باید از خودمون شروع کنیم .یه حرف زمانی تاثیر داره که ابتدا خودم آن را انجام بدم بعد به دیگران بگوئیم . 
برداشت همسفر سمیه:  عشق و ایمان و محبت اگر در زندگی باشه انسان خیلی موفق است . وقتی به یاد خدا می افتیم نا خدا آگاه آرامش می گیریم . محبت در انسان خیلی مؤثر است حتی در حیوانات هم هست برای مثال یک حیوانی است که اگر محبت بش کنید بدون جواب نمی گذارد . هر کاری که معنوی باشد خداوند بار مادی را به همراهش می آورد . افرادی که در کنگره خدمت  می کنند مانند کمک راهنما ها حتی یه چیز از جیب خود می گذارند و خداوند جواب آنها را می دهد و عشق و محبتی را که می دهند دریافت می کنند . ما باید افراد را ببخشیم . اگر صفحه سفیدی در اختیار من است یه نقطه سیاه دارد ما زوم نکنیم روی نقطه سیاه و خوبی های فرد را ببینیم . زمانی که خواسته و طلبی داریم با تمام وجود ما باشد . ما اگر ناخالصی ها ابتدا از درون خود دور کنیم مطمئنا جواب می گیریم . 
برداشت همسفر فاطمه : عشق و ایمان را همه باید داشته باشیم . ایمان باور و اعتقاد قلبی است . به عنوان همسفر باید به کنگره و روش کنگره ایمان داشته باشم .باید عشق در وجودم باشد تا بتونم موفق بشویم . اگر عشق را از من بگیرند دیگه چی از من می مونه . اگر به مسافران کائنات و فرزندم عشق نداشته باشم چی از من می ماند . من باید به خدای خود ایمان داشته باشم . من باید یه چیزی در وجودم باشد که بتونم به دیگران انتقال بدم  اگر محبت در درون من نباشه نمی تونم به فرزندم محبت کنم . 
برداشت همسفر مهناز :  وقتی به فرزند و کاینات و کل هستی نداشته باشیم و مخصوصا به مسافرت عشق نداشته باشی نمی تونی همسفر خوبی باشی . ایمان به برنامه های کنگره که می تونه به مسافران کمک کنه خیلی مهم است و عشق و ایمان که با هم ترکیب می شه می شود درمان مسافر من . در کنگره تمام راهنماها اگر عشق نداشته باشند نمی توانند به ره جو های خود کمک کنند . ایمان است که به مسافر ما کمک می کند تا بتواند به رهایی برسد . 
برداشت همسفر نفیسه: این سی دی آنگونه که از اسمش پیداست از عشق و ایمان صحبت می کند . اینکه عشق و ایمان خیلی در مسیر ما اهمیت دارد تا به هدف برسیم . من تا زمانی که به کنگره و روش کنگره عشق و ایمان نداشته باشم نمی تونم به نتیجه برسم . 
سخنان استاد محترم خانم آزاده : این سی دی خیلی قشنگ است وقتی یکم روی این سی دی فکر کردم دیدم که وقتی میگه ستون و پایه هر انسانی از عشق نشات می گیره، انسان را می آفریده خدا  پس خدا خالق عشق است . 
منبع و مبدأ عشق است و مطمئن مقصد عشق هم خداوند است . خداست که باعث می شود عشق در دل ما پررنگ تر شود .این خداوند و وجود عشق است که باعث می شود ، ایمان من بالاتر و قوی تر شود .همه موجودات به عشق نیاز دارند . حتی حیوانات هم به این عشق نیاز دارند . عشق یک چیزی که هم داده می شود و هم گرفته میشود . این نیاز هر انسانی است . به قول آقای مهندس اگر به انسان عشق نرسد پژمرده می شود . خود شماها اگر مسافران بهتون کم محبت کنه ناراحت و پژمرده می شوید . اگر از عشق و محبت دور باشید پژمرده می شوید . حال خراب می شود و بی انرژی می شود . پس سرلوحه همه کارها عشق و ایمان است . بخاطر این که هر چیزی را یاد بگیریم ما نیاز به عشق و ایمان داریم . توی کنگره برای اینکه آموزش بگیریم و زندگی مون سرو سامان بگیرد باید ایمان و عشق را سرلوحه قرار دهیم ایمان و عشق به کنگره به راهنمات به مسافرت و مهم تر از همه ایمان و عشق به خودتون خیلی کمکت می کنه . اگر شما راهنمای را دوست نداشته باشی و بش عشق و ایمان نداشته باشی جواب نمی گیری . از همه مهم تر عشق و ایمان به خودتون است چقدر خودت را دوست داری و به خودت احترام میاری و برای خودت ارزش قائل هستی . عشق و محبت در خودت بکار تا بتونی به دیگران انتقال بدی . اگر چیزی را می خواهی به دیگران یاد بدهی باید خودت اون کار را انجام داده باشی . به مسافرت می گی برو کنگره شربت بخور ولی آیا خودت انجام می دهی ؟ تو راهی که هستی و کاری که میخواهی انجام بدهی اولین کار این که عشق و ایمان داشته باشی . در ادامه ممکن سختی ها و مشکلاتی به وجود بیاد باید استوار باشی و ناخالصی ها را از وجود خود پاک کنیم . اگر قرار به نتیجه خوب برسیم از راه ضدارزشی و کینه و نفرت نمی تونم به جواب درست برسم . ناخالصی ها ی خود را هم کلامی و هم قلبی پاک کنید . دیگران را آیا قضاوت نمی کنید ؟  آیا کینه و نفرت نداری ؟ اینا میشه ضد ارزشی های وجود ما . اینا را باید با قلب درست کنیم . برای کمک به مسافرتون که ضدارزشی آن ها مصرف مواد است که عادت منفی شده براشون به عشق و ایمان نیاز داریم .مسافرت را توی ذهنت قضاوت نکن و بش ایمان داشته باش که از پس خیلی کارها بر میاید . واقعا دوسش داشته باش و بش عشق بورز . بدون هیچ گونه چشم داشتی بش کمک کن . عشق واقعی یعنی گذشتن  از خواسته خودت  . بگذر و خوبی کن . باید تغییراتی که می کنید هم دیده بشه و هم حس بشه . زمانی که پا به کنگره گذاشتید و دارید سفر می کنید و می دانید  و فهمیدید که بخاطر خودت میایی پس طوری تغییر کن که تغییراتت هم دیده بشه و هم حس بشه و مسافرت نیز متوجه تغییر تو بشه و ایمان بیاره و او با تغییر شما تغییر کنه و مطمئن باشید که جواب می گیرید . 
سپس آزمون از سی دی طلب گرفته شد . 
1-بزرگترین نیروی منفی که انسان را از پا در می آورد و او را مثل صخره گلی پایین می ریزد چیست ؟ ترس از آینده
2-چه انسانی تمام قدرت و تفکر خود را از دست می دهد ؟انسان ناامید 
3-در موقع طلب چه چیزهایی را باید مد نظر قرار دهیم ؟ زمان حرکت درست و محکم برای خواستن طلب 
4- کار ما در کنگره درمان و آموزش است . 
5-ّبرای آموختن زمان و مکان  نیاز نیست . 
مقرر گردید برای روز پنجشنبه سی دی عشق و ایمان 2 مورد بررسی قرار می گیرد . 


[ شنبه 24 اسفند 1398 ] [ 04:32 ب.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات