وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون ..

لژیون روز دوشنبه: 98/11/14
دستور جلسه لژیون: سی دی چراغ 
استاد لژیون : همسفر سمیه 
اعضای حاضر لژیون:( هفت نفر ، سه نفر سفر دوم ، چهار نفر سفر اول)

آپلود عکس
 

خلاصه سی دی توسط همسفر سمیه: 
وقتی بخواهیم راه زیادی برویم بدون وسیله نمی شود و حتما باید مقصد و هدف مشخص کرد. پس هدف درون مقصد قرار دارد. وقتی مقصد و هدف مشخص شود آن زمان مشخص می شود که آیا کاری که ما انجام می دهیم ارزش دارد یا نه ؟  قدرت بدنی که همان جسم ماست باید تأمین شود با پای شکسته راه رفتن بسیار سخت است ولی باید به کمال برسیم ،با تفکر و تعقل می توانیم به کمال برسیم . افراد کنگره هر کاری که بخواهند انجام دهند با تفکر و تعقل است .  هرگز نباید در کار دیگران دخالت کنیم  . کلام مناسب ، زمان مناسب و بیان مناسب خیلی مهم است . در هر کاری ممکن است مشکل پیش آید نباید ناامید شویم . در کارها نگذاریم نیرو منفی به سراغ ما آید  . در هر کاری استقامت خیلی مهم است . باید از لحظه لحظه زندگی استفاده کنیم و لذت ببرید . ضد ارزشی فقط مواد نیست دزدی ، رشوه و ....همه جزو آن است که باید از آن دوری کنیم . 
سخنان استاد محترم خانم آزاده:
راه پیمایی یعنی یک راهی را طی کردن . وقتی با مسافر خودمون می خواهیم حرف بزنیم اولین راه هدف است اینکه به چه نیتی می خواهیم باهاش حرف بزنیم ، هدف ما یا جنبه مثبت داره یا منفی . اومدیم کنگره که چه چیزی یاد بگیریم ، آمدیم آموزش بگیریم . بعد از هدف به قدرت می رسیم  . گاهی نیروهای منفی مارا به زیباترین شکل ممکن فریب می دهند . وقتی می خواهم با مسافرم حرف بزنم باید ببینم که با چه لحنی و قدرتی باشد .برای داشتن این قدرت جهان بینی لازم است . جهان بینی به شما کلام مناسب ، زبان مناسب و بیان مناسب را یاد داده است. ما باید با خودمان رو راست باشیم به ظاهر چیزی نگوییم و در درون چیز دیگری باشیم . باید هدف را مشخص کنیم و روی جهان بینی خود کار کنیم و با قدرت و استقامت بیشتری حرکت کنیم تا به نتیجه برسیم . اگر در بین راه خسته می شوید باید استقامت خود را بالا ببرید  . استقامت ، صبوری و محکم بودن را یاد بگیرید . در هدف هایی که دارید اگر سدی جلوی راه شما میاد فورا خسته نشوید و کار را نیمه کاره رها کنید . مشکلات همیشه هست باید محکم باشیم زیرا انسان با کوهی از مشکلات آفریده شده است باید ببینیم با چه دیدی به مشکلات نگاه کنیم ، وقتی از عقل و تفکر استفاده کنیم مشکلات را ریز می بینیم . باید کاری کنیم که مشکلات برای ما شیرین شود. ما باید دوگانه سوز باشیم یعنی هم کلید را داشته باشیم و هم چراغ را .ما جهان بینی یاد گرفته ایم اما نمی توانیم از آن استفاده کنیم و مشکلات را حل کنیم و قفل آن را باز کنیم . با مسافرهاتون چه مصرف کننده باشند یا نباشند در یک راه باشیم و هم خط باشیم و از لحظه لحظه زندگی استفاده کنیم و لذت ببرید. زمان مناسب و مکان مناسب و بیان مناسب را رعایت کنید و از لحظات بودن در کنار مسافرتون لذت ببرید . به صحبت های مسافر خود گوش بده و برایش معلم نباش در این مواقع است که فاصله ایجاد می شود . این فاصله را رفتارهای ما به وجود می آورد وقتی این اتفاق افتاد هر دو نفر احساس تنهایی می کنند . فرصتهای زندگی خیلی کم است دوران کودکی و نوجوانی دیگر تکرار نخواهند شد باید از تمام لحظات نهایت استفاده را ببرید . خوب به زندگی نگاه کنید و ازش درس بگیرید و صبور بودن را یاد بگیرید  باید آموزش و دانایی را بالا ببریم آن زمان می توانیم کلید مشکلات را بیابیم و آن ها را حل کنیم .  
برداشت همسفر نفیسه:
خانواده باید همیشه در یک جهت باشد و در یک جهت حرکت کند و اگر در خانواده با هم هم حس باشیم می توانیم از زندگی لذت ببریم . 
برداشت همسفر فاطمه: 
باید یاد بگیریم هر حرفی را در زمان خودش بزنیم . وقتی مسافر خمار است و تازه از خواب بیدار شده نباید شروع به حرف کنیم و حرف را در زمان و با بیان مناسب بیان کنیم . توی زندگی مشکلات هست نباید کم بیاریم و باید تلاش کنیم . ما نباید افکار منفی داشته باشیم این افکار مانع از پیشرفت ما می شوند . 
برداشت همسفر مریم : 
ما باید قبل از هرکاری فکر کنیم و با تفکر و تعقل کار ها را انجام دهیم تا موفق شویم . 
برداشت همسفر شهناز: 
وقتی می خواهم جایی بروم باید هدف را مشخص کنم و مقصد را تعیین کتم . نباید راه زیادی برویم ولی هدف نداشته باشیم . باید تفکر کنیم تا به جای خوبی برسیم . اگر در راهی که می رویم چراغ در دست داریم باید کاری کنیم که دیگران نیز از این چراغ استفاده کنند .  
برداشت همسفر شقایق : 
هر انسانی برای رفتن در راهی که تعیین کرده باید چراغ و کلید داشته باشد . اگر کلید باشه و چراغ نباشه نمی تواند در را باز کند . اگر چراغ در کنگره که همان جهان بینی و راهنما است نباشد  نمی توانیم مشکلات را حل کنیم . قبل از هر کاری باید فکر کرد و هدف را مشخص کرد . در مشکلات زندگی نباید کم آورد و جا زد زیرا مشکلات همیشه هست . نباید ناامید شویم . 
برداشت همسفر سمیه : 
 دنیا همین جا است که ما داریم زندگی می کنیم . بهشت و جهنم همین جاست . این دنیا و آن دنیا واقیعی است . باید قبل از هرکاری فکر کنیم و در صحبت کردن با زمان مناسب را در نظر بگیریم . نباید ناامید شویم در مشکلات زندگی . 
مقرر گردید برای روز پنجشنبه سی دی وادی سوم بررسی گردد .


[ سه شنبه 15 بهمن 1398 ] [ 05:37 ب.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic