وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون نهم-کمک راهنمای محترم خانم آزاده

به نام قدرت مطلق

گزارش لژیون نهم

تاریخ جلسه:98/10/09

موضوع لژیون:سی دی زوج و فرد

استاد لژیون:کمک راهنمای محترم خانم آزاده

خلاصه سی دی توسط همسفر مریم:

با یک نور شمع راه برای ما نمایان می شود در کنگره و در ادیان هم همین طور است.ما باید نور شمع را بگیریم و ذره ذره با تعقل و اراده خودمان پیش برویم و راه را پیدا کنیم.یک پزشک باید ذره ذزه آناتومی را یاد بگیرد تا بتواند مدرک خود را بگیرد.این یک اصل و حرکت است.

آموزگار و مربی راه را به ما نشان می دهد کنگره 60 هم راه را نشان می دهد و خودمان باید همه چیز را پیدا کنیم.

راهنما راه را به ما نشان می دهد.راه پر از فراز و نشیب است.حضرت موسی هم از بندگان خداست و راه را نشان داده است. همین طور رسول خدا قوانین را به انسان یاد داده است.اگر یک مادر تکلیف فرزندش را بنویسد آن بچه پیشرفت نمی کند.انسان ها با آموزش حرکت می کنند.یک پرنده خودش پرواز را به بچه اش یاد می دهد و انسان نیز همین طور است.

وقتی ما به حرف راهنما گوش می دهیم  راهنما شفیع ما می شود و از ما شفاعت می کند.در صورتی شفیع ما می شود که راهی که راهنما اشاره می کند را برویم.فجر به معنی شکافته شدن است وبه معنی روشنایی است.همان طور که در کتاب الهی اشاره شده است بعد از تاریکی روشنایی است.پدر و مادر هر کدام وتر هستند و وقتی با هم شفع می شوند یعنی جفت می شوند فرزند می آورند.وتر به معنای فرد است و شفع به معنای زوج است.همه هستی بر مبنای شفع و وتر است.

وقتی می آیید کنگره غر نزنید و هر لحظه این اختیار را دارید که ادامه ندهید.کنگره مانند کمپ نیست.در کنگره همه چیز در پرتو تکرار است.در چرخه تکرار جهان بینی کامل می شود.تکرار مطالب شما را آزار ندهد.راهنما نمی تواند همه چیز را یک جا به رهجو یاد بدهد همه چیز به تدریج انجام می گیرد.

جو اطراف زمین که به آن هاله می گویند محافظ زمین است و از زمین و موجودات آن محافظت می کند.انسان ها همه مانند طبیعت هاله دارند.انسانی که پریشان است هاله اش غبار آلود و سوراخ است.

سخنان سرکار خانم آزاده:

ما مانند یک شمع هستیم که شعله اش یک کور سو است.اما همین شمع چقدر امیدواری است در دل تاریکی؟در کنگره هم با کوله باری از تاریکی ها آمدیم و با بهترین آموزش ها آشنا شدیم و همین باعث شد امیدوار شویم.اما اگر کنگره را برای خودم هدف قرار دهم موضوع فرق می کند.کنگره فقط یک وسیله است برای رسیدن به یک هدف بزرگتر.

هدف شما از کنگره آمدن باید این باشد که خودت را از بندهای درونی است رها کنی.و به آرامش برسی.این بر می گردد به قدرت اختیار که تا چه اندازه در کنگره حضور داشته باشی و آموزش بگیری.قدرت اختیار مهم شناخته شده و همه مراتب باید رعایت شود.شما راه را به مسافرت نشان می دهی اختیار دارد که بیاد و یا نیاید.

راهنما بعضی اوقات برجک می زند وبعضی مواقع بها می دهد به رهجو و....

استاد های مهندس هم همین طور بودند و مهندس شاکی شده بودند که چرا برخورد شما تغییر کرده است؟من چه خطایی کرده ام؟اگر رهجو راه را اشتباه برود راهنما باید تذکر دهد.شاید رهجو نارحت شود ولی اگر بررسی کند می فهمد که این تذکر بیهوده نبوده است.

در مورد هاله گفته اند که لایه ای است که دور انسان را گرفته.در کنگره باید هدف داشته باشیم.از لحاظ مالی خودتان را به جایگاه بی نیازی برسانید.شما به عنوان یک زن پس انداز داشته باشید.امنیت نیز باید برای ما برقرار باشد تا آرامش داشته باشیم.در کنگره نیز ما دنبال امنیت هستیم.امنیت با حرکت کردن دست ما بدست می آید.

من چگونه باید قدرت عقل خودم را بالا ببرم؟در شرایطی که مشکل داریم اولین کاری که می کنیم آرامش داشته باشیم تا بتوانیم به چیزی که می خواهیم برسیم.اگر درست فکر کنم عقل من راهکار خوب به من می دهد.آموزش های کنگره برای وقت گذراندن نیست.این جا می آییم آموزش می گیریم و مغز خودمان را پر می کنیم تا جایی در زندگی ما به درد بخورد و به کار بگیریم.پس یاد بگیریم که عملی کنیم.اگر آموزش ها را اجرایی کنیم به آرامش می رسیم.و اگر آرام باشیم بهترین نتیجه را می گیریم.اگر همیشه گوش به فرمان راهنما باشی راهنما به تو کمک می کند.

مشارکت ها:

همسفر نفیسه:تمام موجودات هاله دارند.انسان نیز هاله دارد. با اعمال اشتباه و یا مصرف مواد مخدر به هاله خود ضربه می زنیم و اجازه ورود موجودات منفی و نیروهای منفی را به درون خودمان می دهیم.تغییر هاله یک شبه ایجاد نمی شود.به مرور انجام می گیرد.بحث مالی و محکم کردن پایه های مالی خیلی مهم است و اگر قوی باشد حرکت کردن با سرعت بیشتری انجام می گیرد.اولین قدم برای محکم کردم پایه مالی پس انداز کردن است.انسان وقتی می تواند درست فکر کند که آرامش داشته باشد.

همسفر شقایق:ما یک دفعه نمی توانیم به روشنایی برسیم.کم کم با نور کوچک به روشنایی می رسیم.راهنما فقط راه را نشان می دهد.ما خودمان اختیار داریم که حرف راهنما را گوش کنیم یا نه.مدام غر نزنیم که در زندگی مشکل دارم و زندگی ام تکراری است.در اثر تکرار مطالب یاد می گیریم.خواسته تنها کافی نیست باید همراه تلاش باشد.اگر مسئولیتی به ما داده شد تا آخر آن را انجام بدهیم.آرامش فکر بالا برنده قدرت عقل است.

همسفر شهناز:اگر ما گوش به فرمان باشیم می توانیم به بهشت برین برسیم.کنگره هم راه را به من نشان می دهد.بعضی از کارها نیازمند تکرار است و صبر را طلب می کند.

همسفر سمیه:کنگره حکم ادیان را دارد و مدام مطالب تکرار می شوند تا راه خود را پیدا کنیم.در صورتی می توانیم به آرامش برسیم که از قوه عقل خود استفاده کنیم.

همسفر زری:راهنما راه را به ما نشان میدهد.تا خود فرد نخواهد درمان نمی شود و مسئولیت دیگران را به عهده نگیریم.و تجربه خود من این بود که وقتی در انجام تکالیف فرزندم مسئولیت اورا به عهده می گرفتم و مشق های او را می نوشتم به مرور دیدم که درس فرزندم افت کرده و من متوجه اشتباه خودم شدم.

در ضمن مقرر گردید که سی دی شروع از یک نقطه به همراه کتاب 60 درجه در روز پنج شنبه تاریخ 98/10/12 در لژیون مورد بررسی قرار بگیرد.[ سه شنبه 10 دی 1398 ] [ 06:52 ب.ظ ] [ همسفر نفیسه ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic