وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

برداشت از سی دی-همسفر زری

به نام قدرت مطلق
اگر پنهان کاری در جهت ضدارزش ها باشد مشکل ساز می شود چون انرژی زیادی از انسان می گیرد.چون باید خیلی تلاش کنیم تا کسی متوجه نشود و باید مدام روی آن تمرکز کنیم .

همه ی ما تا قبل از آمدن به کنگره اشتباهات خودمان را به گردن دیگران می انداختیم و لی با آمدن به کنگره متوجه شدیم که مقصر اصلی در به وجود آمدن این مشکلات خود ما هستیم.همه انسان ها همین طور هستند وقتی حتی به پیش دکتر و متخصص می رویم چون متوجه مشکل ما نمی شود می گوید که تو معتاد شده ای چون دوستان ناباب داشتی چون خانواده ات حواسشان به تو نبوده است و هزاران حرف دیگر.

اگر بخواهیم پنهانکاری را به صورت یک مثلث در نظر بگیریم یک ضلع آن می شود موضوع قابل پنهان کردن. ضلع دوم شخص پنهان کننده است .وضلع سوم می شود موضوع را از چه کسانی می خواهیم پنهان کنیم.همه ی پنهان کاری ها بد نیست.مانند پدر و مادر ها که بعضی مسائل را در زندگی از فرزندان خود مخفی می کنند.و این به خاطر خود بچه ها است.

نکته مهم دیگر که می توان گفت:اگر پنهان کاری در جهت ضدارزش ها باشد مشکل ساز می شود چون انرژی زیادی از انسان می گیرد.چون باید خیلی تلاش کنیم تا کسی متوجه نشود.و باید مدام روی آن تمرکز کنیم .

اگر مسئله ای را فقط خودمان بدانیم شاید بتوانیم پنهان کنیم ولی اگر چند نفر بدانند دیگر پنهان بودن این مسئله پنجاه پنجاه است.

بعضی اوقات شاید بتواینم مسئله ای را از دیگران پنهان کنیم و لی نمی توانیم از خداوند پنهان کنیم .پنهان کاری خودش را مانند مواد مذاب و گنداب شده نشان می دهد.مانند یک تکه گوشت که اگر در خانه پنهان کنیم بعد از چند روز همه متوجه بوی بد آن می شوند.

همیشه برای پنهان کردن چیزی و یا انجام دادن کاری ضد ارزشی باید ابتدا به آن فکر کنیم و مراقب عواقب آن کار هم باشیم.

با احترام نویسنده:همسفر زری

موضوع: برداشت از سی دی ها،

[ یکشنبه 17 آذر 1398 ] [ 10:59 ق.ظ ] [ همسفر نفیسه ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic