وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون

                                                            به نام قدرت مطلق

تاریخ لژیون: دوشنبه 98/09/11

موضوع لژیون:گردش آسمانی

استاد لژیون:همسفر زری

تعداد اعضاء حاضر  در لژیون:7نفر

خلاصه سی دی توسط همسفر زری:

انسان موجودی آفریده شده است که در حد بی نهایت است و تمامی ندارد .انسان دائم در حال صعود و نزول است.رفتن به تاریکی و  روشنایی.درون انسان همه چیز وجود دارد.سواد در وجود انسان هست زبان انگلیسی و علوم دیگر درون ما هست که می توانیم صحبت کنیم.سواد در حیوانات وجود ندارد یک گوزن نمی تواند صحبت  کند چون در وجودش نیست.و تمام این ها را انسان می تواند با تمرکز بدست بیاورد.

فردی که مصرف کننده است بهترین دارو برای درمانش خود مواد مصرفی اش می باشد.

مسایل را خودمان باید حل کنیم.و زمانی که خودمان زمین خوردیم خودمان هم باید بلند شویم.در وجود تک تک ما توانایی هایی و جود  دارد که باید با تفکر آن ها را بدست بیاوریم.وقتی این توانایی ها را احساس کردیم خودمان می توانیم مشکلاتمان را حل کنیم .

در زمین طلا و آهن وجود دارد باید زمین را چند متر بکنیم تا بتوان استخراجش کرد.هیچ وقت نباید بگوییم بدبخت هستیم و حس نا امیدی داشته باشیم.

همیشه امکانات نیست که انسان را پیشرفت می دهد بلکه این وجود و تلاش و افکار خود انسان است که باعث پیشرفت می شود.چه بسیار روستایی هایی که پیشرفت کردند و خیلی پولدارانی که کارتن خواب شده اند.پس تنها امکانات  برای پیشرفت کافی نیست.

وقتی خودمان خودمان را باور نداریم نباید توقعی داشته باشیم که دیگران ما را قبول کنند.نا امیدی قدرت انسان را می گیرد  و نا امیدی القاء شیطان است .ما تاریکی ها را خوب می دانیم ولی دنبال روشنایی ها هستیم.در کنگره نیز روی تاریکی ها کار نمی کنیم.و راهکار را نشان می دهیم.انسان ها نیاز دارند که انرژی بگیرند  نه اینکه انرژی از آنان گرفته شود.

وقتی که سختی ها را تحمل کردیم و به پیروزی رسیدم آن پیروزی بهترین خاطره برایت می شود چون سختی های زیادی را پشت سر  گذاشته ایم.صراط مستقیم کوتاه ترین راه است.اگر کارهای ضد ارزشی انجام بدهیم به نتیجه نمی رسیم.

قانونی در جهان حاکم است که همه موجودات باید طبق آن حرکت کنند تا دچار مشکل نشوند.و به آن گردش آسمانی می گویند. اگر با دید باز حرکت کنیم دچار شکست و گرفتاری نمی شویم.مثلا خواست گردش آسمانی این است که اگر هوا سرد است لباس گرم بپوشیم و با آن همراه شویم.

در هر جا و شغلی انسان خوب و بد وجود دارد بعضی اوقات می روی دکتر به تو می گویند که سریع برو به اتاق عمل شما فورا این کار را نکیند و با چند نفر دیگر مشورت کنید.

دو چیز عمر انسان را کوتاه می کند:غذاهای فست فود و داروها .انسان باید به اندازه از این ها استفاده کند.

سخنان سرکار خانم آزاده:

همیشه شاد باشید حتی الکی خوش باشید چه می شود؟؟صبح که از خواب بیدار می شوید نگویید که وای یک روز دیگر شروع شد.این حرف را کائنات می شنود و واقعا روز  شما را خراب می کند.از امروز تان نهایت استفاده را ببرید.هم انرژی مثبت بفرستید و هم دریافت کنید.

ما در و جود خودمان نیروهای بالقوه داریم که باید از آن ها استفاده کنیم.موفقیت به امکانات و پول داری نیست به طرز نگاه تو بستگی دارد.اگر فکر کنم که خیلی بد بخت هستم دیگران هم  می گویند خیلی بدبخت هستی.شما بهتریم آدم های دنیا هستید با هر مشکلی که دارید اگر به این باور برسید که من می توانم و اعتماد به نفس لازم را داشته باشید می توانید روی دیگران تاثیر بگذارید.

خودتان را باور کنید اندیشه و روان و نفس شما در اختیار خود شماست.و شما در اختیار آن ها نیستید.غرق در افکار منفی نشوید و به جای آن به افکار مثبت فکر کنید.

از خواسته های منفی درونت بگذر و از اینکه خودت را قبول نداشته باشی بگذر.

ما انسان بد ذات نداریم.یک سری بذرهای بدی درون خودمان کاشته ایم که باید از خودمان دور کنیم.

مراقب حرف هایی که می زنید باشید اول فکر درونی خودتان را آزاد کنید تا بتوانید روی دیگران تاثیر بگذارید.

مشارکت ها:

همسفر نفیسه:اگر ما انسان ها زمین می خوریم و شکست می خوریم همه اش به خاطر این است که قوی شویم بزرگ شویم و بلند شدن را یاد بگیریم.

وقتی به زندگی خودم نگاه می کنم می بینم شاید واقعا باید این سختی ها و شکست ها که در زندگی ام تجربه کرده ام برای من پیش می آمد تا من قوی بشوم و یاد بگیرم که خودم بلند شوم.چیزی که می تواند به ما کمک کند تا بلند شویم توانایی های درونی خودمان است که باید ذره ذره این توانایی را در دل مشکلات بشناسیم و کشف کنیم.و این باور که من نمی توانم و ضعیف هستم مانند سدی محکم مانع از بلند شدن من می شود.

همسفر شقایق:همه چیز درون انسان نهفته است باید کشف کنیم.من اگر مشکل خودم را حل نکنم نمی توانم به هدف برسم.اگر مدام بگویم بدبخت هستم بد بخت می شوم.باید سعی کنیم فقط القاء مثبت داشته باشیم و القاء منفی را توجه نکنیم.هر مشکلی راه حلی دارد و با قرار گرفتن در صراط مستقیم خدا به ما کمک می کند.

همسفر شهناز:حس نا امیدی را درون خودمان از بین ببریم و الکی خوش باشیم.و مشکلات را باید خودمان حل کنیم.

همسفر فاطمه:مشکلات همیشه در زندگی انسان هست و این خود من هستم که باید مشکل خودم را حل کنم.من گاهی اوقات خیلی نا امید می شوم و القاء منفی به شدت روی من اثر می گذارد.با اطرافیان خودم که صحبت می کنم خیلی القاء منفی به من وارد می کنند اما به خودم می آیم که همیشه نیروهای منفی وجود دارند و این من هستم که باید خودم را قوی کنم.

در ضمن مقرر گردید سی دی انتقال صفات از استاد امین در تاریخ 98/09/14 روز پنج شنبه در لژیون مورد بررسی قرار بگیرد.

 

موضوع: سی دی های مهندس،
برچسب ها: گردش آسمانی_کنگره 60،

[ سه شنبه 12 آذر 1398 ] [ 07:13 ب.ظ ] [ همسفر نفیسه ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات