وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون

 

یه نام قدرت مطلق

تاریخ لژیون: دوشنبه98/08/20

موضوع لژیون:بیل

استاد لژیون: همسفر نفیسه

 تعداد اعضای حاضر در لژیون:7 نفر (4 نفر سفر دوم و 3 نفر سفر اول)

 


خلاصه سی دی توسط همسفر نفیسه:

ابتدا جناب مهندس پیامی را از استاد خودشان می خوانند که درباره کتاب 60 درجه است.این برای زمانی بوده است که هنوز کتاب به چاپ نرسیده بوده و فقط به نگارش در آمده بوده است.

زمین بر اساس تصادف به و جود نیامده است و تمام موجودات عبد و بنده هستند و وظیفه ای را در حیات دارند و بالاترین معجزه حیات خود حیات است.همین که ما در کنار عزیزان خودمان هستیم و با هم غذا می خوریم و لذت می بریم این یعنی معجره حیات.

ما انسان ها شبیه به کرم داخل سیب هستیم و از جهان بیرون سیب خبر نداریم و فکر می کنیم تمام جهان همین سیب است و به همین دلیل نمی توانیم بگوییم که ما خدا را قبول نداریم و قدرت بالاتر را قبول نداریم چون کامل از آن آگاهی نداریم.

گاهی اوقات ما انسان ها نه تنها نفعی برای دیگران نداریم بلکه مانند ویروس می شویم که تکثیر شده و به خود و دیگران نیز ضرر می رساند.

نظریه پنجره شکسته که در کشور آمریکا مطرح شد می گوید که اگر شیشه پنجره ای شکسته شد باید سریع آن را درست کرد در غیر این صورت بیشتر آنرا می شکنند.این تئوری اشاره دارد به مسائل و مشکلات ما انسان ها در زندگی که اگراین مسائل را همان ابتدا حل کنیم و نگذاریم بزرگ شوند خیلی راحت تر حل می شوند.

در  ادامه پیام استاد می گویند ما به پیش قبایلی رفتیم که انواع و اقسام مواد مخدر را داشتند تا در این باره تحقیق کنیم و آنها فکر می کردند که ما برای مصرف خودمان می پرسیم.تریاک از زمان های قدیم بوده است و مربوط به این دهه ها نیست.در زمان قدیم از محلول تریاک و الکل به عنوان نوشدارو نام برده می شده است که در شاهنامه فردوسی نیز به این قضیه اشاره شده است.پس نتیجه می گیریم که مواد مخدر از زمان قدیم بوده است و چیزی که تازه کشف شده است و قبل از به وجود آمدن کنگره و روش درمان تدریجی وجود نداشته است درمان اعتیاد بوده است.

سیستم بیوشیمی حیوانات به مراتب حساس تر از سیستم بیوشیمی انسان است و حیوانات نیز مانند انسان وابسته به مواد مخدر می شوند.از نظر شدت تخریب سیستم بیوشیمی ابتدا بدن حیوانات و بعد بدن خانم ها و در مرتبه سوم آقایان قرار دارند.

کسانی را که مهندس در کنگره حتی یک بار هم ندیده اند از طریق این روش درمان یاری می رسانند.

اعضای کنگره 60 مانند زنجیر هستند و به یکدیگر متصل هستند و دوستان و آشنایان خودشان را نیز با کنگره آشنا کرده و  وارد کنگره می کنند تا درمان شوند.کسانی که شاید با تجربه و تحصیلات نیز باشند اما چنان درگیر مواد مخدر شده اند و تلاش برای خارج شدن آنها از مواد مخدر نیز بی نتیجه بوده است میتوانند از این راه نتیجه بگیرند.

در ابتدای ورود از لحاظ درون و بیرون به هم ریختگی وجود دارد که در ادامه با گرفتن آموزش ها آرامش بیشتر می شود.

کلمه صبر در ظاهر یک کلمه است اما پشت آن معانی بسیار زیادی نهفته است و باید یاد بگیریم چگونه صبر کردن را.و با تطابق درون و بیرون آرامش نیز بیشتر می شود.

مشارکت ها:

همسفر شقایق:هر کتابی قابل  خواندن نیست.کنگره شاید همه را به درمان نرساند امابرای خیلی از کسانی که درگیر اعتیاد هستند و می خواهند جواب سوالات خودشان را پیدا کنند کمک زیادی می کند.با صبر کردن تمام مشکلات حل می شود و خداوند ما را فراموش نمی کند.

همسفر سمیه:فیلم هایی که می بینیم نباید انسان را به غم و اندوه ببرد.من خودم یک کلیپ را می دیدم که در آن می گفت که سعی کنید با کسانی که عزادار هستند و عزیز خودشان را از دست داده اند هم دردی کنید و احترام بگذارید اما به مدت طولانی در مجلس نارحتی و مرگ نروید .

همسفر شنهاز:تریاک از قدیم بوده است اما راه حل آن اکنون پیدا شده است.و اگر مشکلات را بزرگ نکنیم و ابتدا آنرا حل کنیم به راحتی حل  می شوند.

همسفر زری:خیلی اوقات مشکلات ما با یک صحبت به راحتی حل می شوند و با نادیده گرفتن و یا از روش اشتباه رفتن فقط آن مشکل را بزرگتر می کنیم.

سخنان سرکار خانم آزاده:

یکی از شاهکارهای حیات خود حیات است.هر چیز در حیات است در حرکت است.کره زمین می چرخد و حیوانات و نباتات و ...دارند تلاش می کنند چرا من تلاش نکنم؟چرا دائم بنشینم و غصه بخورم؟من به عنوان همسر ویا مدیر خانه باید با پدر و یا فرزندان رابطه برقرار کنم و فعال باشم.در حرکت باشم و بچه ها را به امان خدا رها نکنم.

باید یاد بگیرم که نا امیدی را کنار بگذارم و زندگی را به نحو احسن زندگی کنم.

من در جایگاهی نیستم که بخواهم از خدا ایراد بگیرم و همین طور در جایگاهی نیستم که از راهنما ایراد بگیرم.چون آنها توانایی و دانایی خاص خودشان را دارند و شما باید در حیطه خودتان فعال باشید.

سر یک چشمه اگر منحرف شد می توان با بیل بست اما اگر بزرگ شد نمی توان با یک فیل هم آن را بست.

ساعت اگر در جایی خوب کارنکند یعنی یک نشانه است که به فرمان عقل نرسیده ایم.وقتی این کارساده را نمی توانم انجام بدهم  چگونه می توانم کارهای بزرگ تر را انجام بدهم؟

کسی که ابتدا وارد کنگره می شود مانند یک بلم است و با گرفتن آموزش ها تبدیل به یک کشتی بزرگ می شود.برای تبدیل شدن به کشتی باید هزینه پرداخت کرد و آن آموزش دیدن و صبور بودن است.باید صبور باشی و تحملت را بالا ببری با بتوانی بزرگ شوی.

مراقب سیب های گندیده زندگی خودتان باشید که افرادی که حس های منفی و ناسالم دارند می توانند حالتان را خراب کنند شاید آن لحظه متوجه نشوید اما بعدا حال انسان خراب می شود.حس بسیار قوی است.

در ضمن مقرر گردید که در تاریخ 98/08/23 پنج شنبه سی دی پنهانکاری در لژیون مورد بررسی قرار بگیرد.

هم چنین سی دی های وادی سوم و چهارم نوشته شوند.

 

 

موضوع: سی دی های مهندس،
برچسب ها: سی دی بیل(مهندس)کنگره 60،

[ سه شنبه 21 آبان 1398 ] [ 07:11 ب.ظ ] [ همسفر نفیسه ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic