وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون

                                              به نام قدرت مطلق

تاریخ لژیون:دوشنبه 98/07/22

موضوع لژیون:هدف

استاد لژیون:هم سفر فاطمه

اعضای حاضر در لژیون:4نفر

خلاصه سی دی توسط هم سفر فاطمه:

در قرآن یک پاراگراف داریم در مورد نفس که اگر ما یک نفس را احیا کنیم انگار تمام نفس ها را احیا کردیم و اگر یک نفس را از بین ببریم گویی تمام نفس ها را خراب کردیم.نفس جزء صور پنهان انسان است و تعیین موجودیت می کند در ظاهر و باطن.چیزی که در خواب می بینمیم و چیزی که در جهان دیگر ادامه زندگی می کند همان نفس است.

روان چیست؟روان همان نفس است.نفس موش موش را می سازد و نفس انسان انسان را می سازد.نفس نکته کلیدی است و اگر نفس را نشناسیم هیچ کاری را نمی توانیم انجام بدهیم.نفسی که تعادل ندارد و سیستم ایکس او خوب کار نمی کند باعث بیماری های مختلف می شود.

در ادیان دیگر انسان را به چهار دسته تقسیم کرده اند:1.برهمن ها  2.فرمان روایان 3.بازرگانان 4.کارگران  که باز دسته کارگران چند دسته می شوند که پایین ترین دسته آن ها نجس ها هستند که پایین ترین جایگاه اجتمائی را دارند و نباید در جامعه با کسی معاشرت داشته باشند.و حق ازدوج و ...را ندارند.اما در دین خودمان این چیزها را نداریم و ملاک برتری انسان ها فقط تقوا است.هر کس پرهیزگارتر باشد به خدا نزدیک تر است.هنگامی که انسانی بیمار می شود اگر پزشک به صور پنهان انسان کاملا شناخت داشته باشد می تواند او را  درمان کند.در غیر این صورت درمان صورت نمی گیرد.

در این سی دی اشاره می شود به این مطلب که آموزش ها برای همه ما انسان ها ست .نه برای یک شخص خاص که مشکل خاص دارد.وقتی یک فرد در کنگره درمان می شود درست است یک نفر است اما این فرد راهنما می شود و  چند نفر دیگر را نیز درمان می کند.هدف  کنگره این است که به ما بگوید که جهان دیگری نیز وجود دارد و این را باور داشته باشیم.و وقتی که به جهان دیگر وارد شدیم این نیست که فقط بخوریم و بخوابیم در آن دنیا هم زندگی و حیات وجود دارد و ما زندگی می کنیم.برای بدست آوردن علم باید به دنبال آن برویم و کشف کنیم اگر حاضر و آماده برای ما بیاورند به درد نمی خورد.باید معلم کسانی بود که دوست دارند که آموزش ببینند ولی نمی دانند که چه کاری باید انجام بدهند.ولی کسانی که دوست ندارند آموزش بگیرند و خواسته ندارند نباید با آن ها  کاری داشته باشیم.

علم تنها دانستن نیست بلکه باید عمل کرد.یعنی کسی که به کنگره می آید و آموزش می بیند اما عمل نمی کند فایده ای ندارد.زیباترین علم جستجو در دنیای علم است.

مشارکت ها:

هم سفر سمیه:سی دی هدف درباره نفس صحبت می کند.خیلی از انسان ها خیال می کنند که وقتی می میرند روحشان به دنیای دیگر می رود اما نفس است که به دنیای دیگر می رود.نفس جزء صور پنهان است.علمی که در کنگره هست زنجیره وار است و از یک نفر به چندین نفر انتقال پیدا می کند.کسی که علم دارد باید جایگاهش را قدر بدانیم.زیبایی این علم این است که در زندگی عملی اش کنیم.

هم سفر نفیسه:ماباید بدانیم که انسان فقط صور آشکار نیست و صور پنهان نیز دارد و نفس جزء صور پنهان انسان است .در اثر اشتباهاتی که انجام میدهیم نفس ما نا متعادل می شود و سیستم ایکس ما از بین می رود و باعث بیماری می شود.

سخنان سرکار خانم آزاده:

ابتدای سی دی در باره نفس صحبت می کند.نفس بقاء دارد و بعد از مرگ به ما بر می گردد.امکان ندارد که نفس از بین برود.در ادامه سی دی به ما می گوید دو کار را انجام بده:1.علم کسب کن  2.مال خودت را به دیگران ببخش.

من با تمام ویژگی هایی که دارم به جهان دیگر انتقال پیدا میکنم.اگر اعتقاد داشته باشم به نفس و جهان بعدی می توانم صفاتم را تغییر بدهم و علم بیاموزم و آموزش بگیرم که نفس  و درون خودم را دست کنم.نفس من تا الان دنبال ضد ارزش ها می رفته است و الان باید دنبال ارزش ها باشم.

در مورد بخشش مال هر اندازه که ببخشم برکت مال من بیشتر می شود.در مورد علم هم همین طور است اگر ببخشی به دیگران بیشتر می شود.علم را ابتدا برای خودت پیدا کن و بعد به دیگران انتقال بده با سه شرط :پندار نیک-گفتار نیک-کردار نیک

من وقتی آمدم کنگره باید مراقبت رفتار و کردار خودم با مسافرم باشم و آموزش هایی که در کنگره دیده ام را باید در منزل عملی کنم.اگر در مقابل مسافرم می ایستم چون رفتار خوب و مناسب را یاد نگرفته ام.وقتی می خواهی با مسافر خودت حرف بزنی ابتدا فکر کن.سعی کنیم که در زندگی هدف را گم نکنیم اگر هدف نداشته باشیم زندگی تکراری می شود.همیشه به این مطلب فکر کنید که هدف از زندگی کردن چیست؟

درضمن مقرر گردید سی دی اضافه وزن 1 در تاریخ 98/07/25 روز پنج شنبه در لژیون مورد بررسی قرار بگیرد.

موضوع: سی دی های مهندس،
برچسب ها: هدف-کنگره -درمان اعتیاد،

[ سه شنبه 23 مهر 1398 ] [ 06:37 ب.ظ ] [ همسفر نفیسه ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات