وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون

تاریخ لژیون: دوشنبه 98/07/15

استاد لژیون: هم سفر شهناز

موضوع لژیون: شاد بودن

اعضای حاضر در لژیون: 6نفر

خلاصه  سی دی توسط هم سفر شهناز:

غم واندوه با شادی مکمل یکدیگر هستند.غم و اندوه ممکن است ما را به مقام بالا ببرد و یا به جایگاه پایین برساند.ما نباید به غم و اندوه فکر کنیم.اگر به شادی فکر کنیم همان برای ما پیش می آید.

همه ما داری مشکلاتی هستیم و با شادی های ما عجین شده است.انسان وقتی به آرزوهای خودش برسد شاد می شود و اگر نرسد شاد نیست.یک انسان با یک تکه نان خوشحال می شود  و دیگری با یک شمش طلا نیز شاد نمی شود.این ها همه یک امر نسبی هستند.

انسان از حلقه های متعددی عبور می کند اگر در این دنیا شاد باشد در آن دنیا هم شاد است.ما زمانی که به دنیا آمدیم چیزی یادمان نیست.یک کودک ابتدا که می خواهد الفبا را بیاموزد ابتدا الف را یاد می گیرد و آرام آرام بقیه حروف را می آموزد.

ما در کنگره آدم های بی بند و بار نمی خواهیم بلکه کسانی را می خواهیم که برای هدف خود تلاش می کنند.

مشارکت ها:

هم سفر نفیسه:هر زندگی که ما در این دنیا داشته باشیم در آن جهان هم ادامه همین زندگی را داریم.اگر انسان در زندگی خودش شاد باشد در آن زندگی نیز شاد است.

هم سفر فاطمه:شادی را من خودم برای خودم به وجود می آورم.اگر در این دنیا غم و اندوه داشته باشیم در جهان بعدی نیز غم می خوریم.در این سی دی آموختم که سر چیزهایی که اهمیت ندارند غصه نخورم  و آن ها را حل کنم.

هم سفر شقایق:غم و شادی را ما خودمان برای خودمان به وجود می آوریم.غم همیشه بد نیست و می تواند ما را به بالاترین مقام برساند.

مشکلات زندگی من روزی تمام می شود چه من حرص بخورم و یا نه .بعضی اوقات برای اتفاقاتی که هنوز نیافتاده است حرص می خورم.و سعی کنیم برای چیزهایی تلاش کنیم که می دانیم به آن می رسیم.اگر این دنیا را برای خودمان سخت بگیریم سخت می گذرد.اگر یک زن حالش خوب باشد و بتواند در مشکلات زندگی دوام بیاورد در کل زندگی آرامش هست.

هم سفر سمیه:ما  فکر می کنیم حزن و اندوه بد است ولی باید باشد تا طعم شادی را بچشیم.اگر فکر ما به سمت مثبت کشیده شود شاد هستیم.اگر ما در این جهان به خوشی فکر کنیم ادامه زندگی ما در آن جهان نیز خوشی است.و به هر چه فکر کنیم همان اتفاق می افتد.

هم سفر مریم:غم و شادی مکمل یکدیگر هستند.اگر غم داشته باشیم با خودمان به آن دنیا می بریم.

سخنان سرکار خانم آزاده:

غم بزرگ ما را یا به بلندترین و یا به پایین ترین نقطه می رساند.غم در زندگی اتفاق می افتد.یکی از اهداف کنگره این است که  ما به آرامش برسیم.حتی وقتی که مشکلات دارید مثل انسان شکست خورده با قد خمیده و حال خراب نباشیم.با وجود همه مشکلات شاد زندگی کنید به تمام معنا.افکار منفی را از خود دور کنیم و  سریع به سمت مثبت برویم.و همیشه نیمه پر لیوان را ببینیم.اتفاقاتی که قرار است بیافتد مثل افکار مثبت و شاد بودن ذره ذره اتفاق می افتد و ما قرار است که آرام آرام به شاد بودن برسیم.اگر هزار مشکل هم در زندگی داشته باشیم باید طوری زندگی کنیم که دیگران متوجه نشوند.چون حس شاد بودن و خوش بودن و آرامش انتقال پیدا می کند.به همسرت به فرزندت و به مسافرت انتقال پیدا می کند.و یواش یواش مشکلات زندگی کنار می روند.

همیشه شاد باشید و به گذشته و آینده کاری نداشته باشیم.هر چه که بکارم در آینده همان را برداشت می کنم پس آینده معلوم است.حالمان را به خاطر آینده خراب نکنیم .اولین کاری که باید انجام بدهیم این است که حال خودم را درست کنم.اگر من شارژ باشم می توانم به دیگران نیز انرژی بدهم.اما تمام انرژی خودتان را نیز صرف دیگران نکنید.همیشه به خودتان و حال خودتان نیز فکر کنید.

در ضمن مقرر گردید که در تاریخ 98/07/18 روز پنج شنبه سی دی حرکت در لژیون مورد بررسی قرار بگیرد.

 

موضوع: سی دی های مهندس،
برچسب ها: شاد بودن-کنگره شصت،

[ سه شنبه 16 مهر 1398 ] [ 08:14 ب.ظ ] [ همسفر نفیسه ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات