وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون ..

گزارش لژیون:روز دوشنبه 98/07/08
موضوع لژیون: سی دی سبزه ها
استاد لژیون:کمک راهنما محترم خانم آزاده
اعضای لژیون: هفت نفر (دونفر سفر دوم،پنج نفر سفر اول)خلاصه سی دی توسط همسفر سمیه :
تو می توانی هر اتفاقی که می افتد بهترین ها را برای خودت بگیری . ما نمی توانیم همه چیز را ببینیم زیرا هنوز به آن باور نرسیدیم،همیشه باید در نظر داشته باشید سریع و قاطع نگویید نمی دانم .من آنقدر آب می آورم تو اینقدر بنوش تا سیراب شوی اما نه زیر آب ،خیلی خوبه که به اندازه و درست از نعمت های خدا استفاده کنیم تا سیراب شویم اما خود را خفه نکنیم. از هر نعمتی که داری لذت ببر اما درست. ما فکر می کنیم همه چیز را می دانیم ولی این طور نیست. با دیدن نظام هستی به وجود خدا پی می بریم. اگر می خواهید از زندگی لذت ببرید ضعیف نباشید در زندگی بالا و پایین وجود دارد نمی توانیم آن را از بین ببریم باید با عقل و فکر سالم مشکل خود را به عهده بگیریم و خودمان حل کنیم . زندگی ما مانندجنگلی انبوه است باید به سمت سبزه ها و نور و روشنایی حرکت کنیم تا به عظمت خدا پی ببریم. همیشه درگیری وجود دارد هیچ وقت گله و شکایت نکنید . 
سخنان استاد محترم خانم آزاده:
«من آب می آورم تو انقدر بنوش تا سیراب شوی اما نه زیر آب.»
ما خیلی نعمت داریم که از آن استفاده می کنیم باید از نعمت ها به نحو احسن استفاده کنیم ما یا خیلی زیاد استفاده می کنیم باید استفاده می کنیم . از نعمت های زندگی خود درست استفاده کنیم. اگر در زندگی به جایی رسیدید نه زیاد خود را دست بالا بگیرید و نه خود را دست پایین.ما یک زمانی همسر یک مصرف کننده بودیم و همیشه خجالت می کشیدیم و خود را دست پایین می گرفتیم حال که همسفر شده ایم قیافه نگیرید و خود را گم نکنید . به عظمت خداوند پی ببرید از زمین بلند شوید و حرکت کنید اگر احساس می کنید مشکل دارید حرکت کنید و تلاش تا خودتان مشکلتان را حل کنید و به هدف خود نزدیک تر شوید . مدام غصه نخور باید از بین سبزه ها حرکت کنید تا نور را بیابید مشکلات همیشه هست،اگر من مشکل دارم باید تحمل کنم و قدر داشته های خود را خوب بدانم و ایمان داشته باشم که به کمک نیروی عقل خود را به آرامش می رسانم . تفکری درست است که ما را به هدف خود برساند ، همه تفکر دارند ولی درست تفکر کردن حساب است . حس ما نباید خراب باشد اگر حس خراب باشد تفکر هم خراب می شود . صوت نوازندگان دو دسته هستند ،یکی مطربان و دیگری موسیقی دانان ،فردی که با شما صحبت می کند خیلی مهم است باید بسنجیم که با صوتش حال ما را خراب نکند و باید تشخیص دهیم که موسیقی دان است یا مطرب .همیشه مشکل و درگیری وجود دارد گله و شکایت نکنید و با نیروی عقل مشکلاتتان حل کنید . می گویند ما انسان هاعادت کردیم هر چیزی را به صوت ماده بشناسیم تا باور کنیم ولی در کنگره می گوییم باور کنید که محبت وجود دارد و به آن اعتقاد داشته باشیم. خدا نظاره گر ما هست و همیشه وجود دارد . ایمان و باور داشتن بسیار سخت است اگر کسی بخواهد در مسیر نور قرار بگیرد خیلی سخت است . 
مشارکت ها : 
همسفر شهناز : ما می توانیم از جایی تاریک خودمان را به روشنایی برسانیم امید به آینده خیلی مهم است . اگر من توکل به خدا داشته باشم خدا خودش من را کمک می کند . من از این سی دی آموختم مشکل همیشه وجود دارد . من قبل از ورودم به کنگره احساس می کردم همه چیز را بلد هستم .
همسفر نفیسه : در زندگی نیروهای مثبت و منفی وجود دارند و کم کم باعث می شود تا ما تجربیاتی را به دست بیاوریم . نباید مشکلات و سختی ها را به نگاه بد نگاه کنیم زیرا برای ما رحمت هستند و باعث می شوند ما ارتقا پیدا کنیم . 
همسفر فاطمه :من قبل از این که به کنگره بیام فکر می کردم که دانا هستم و همه چیز بلد هستم ولی با آمدن به کنگره متوجه شدم که من هیچی نمی دانم. مشکل برای همه هست پس نباید بگوئیم که چرا این مشکل برای من به وجود آمد مشکلات برای،ساخته شدن من هستند . در کنگره با گرفتن نور در صراط مستقیم قرار می گیریم و با حرکت خود به نیروی عظیمی وی می برسم و در کنار باید نیروی عقل را نیز به کار گیریم . 
مقرر گردید برای روز پنجشنبه سی دی تغییر جایگاه مورد بررسی قرار گیرد .


[ سه شنبه 9 مهر 1398 ] [ 08:46 ق.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic