وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون ...

لژیون روز پنجشنبه: 98/06/28
موضوع لژیون: سی دی توهم دانش
استاد لژیون: همسفر خانم زری
اعضای حاضر: پنج نفر( دونفر سفر دوم ، سه نفر سفر اول)ما در انسان ها طبق فرمان یک جرقه تولید می کنیم . می شود این جرقه به یک ذخیره ی قابل مصرف یا یک شعله ی آتش تبدیل بشود و یک منطقه را بسوزاند.  
سخنان استاد محترم خانم زری: 
در ابتدای سی دی استاد درباره تغییر صحبت می کنند، اندازه کاری که انجام می دهیم می تواند تغییر کند . مهندس مثال گوشت را عنوان کردند ،زمانی که می خواهیم یک تیکه گوشت که دزدیدیم را پنهان کنیم وقتی یواش یواش زمان بگذرد بوی گند آن بلند می شود و همه متوجه می شوند . این فاصله زمانی باعث می شود که ما توبه کنیم ولی اگر زمان بگذرد و و فرد متوجه بوی گند آن نشود آن کار ضد ارزشی را همه متوجه می شوند ،در تقدیر ما نیز خداوند خیلی به ما وقت داده است خداوند خودش می داند که کدام تصمیم ما واقیعی است و کدام نیست .ما همه آموزش ها را فرا می گیریم . هیچ آموزشی بهتر از قران کریم نیست. مهندس فرمودند بعضی ها توهم می زنند خودکشی می کنند و همه به خاطر نداشتن دانش است .کسی می تواند دانش وقایعی را کسب کند که به جایی متصل باشد . خیلی از دانشمند ها که چیزی را کشف کردند به خداوند وصل بودند .در کنگره هم همینطور است اگر مسافر ها به کنگره وصل باشند خوب سفر می کنند .بنابراین به هرجایی که وصل باشیم راه خود را به خوبی پیدا می کنیم . حضرت محمد چون به خدا وصل بودند برای ما پیام می آوردند . همه ما حس داریم ، خیلی از ما وقتی بیمار می شویم به دکتر مراجعه می کنیم فقط به حس ظاهر کار می کنند و به حس درون ما کار ندارند . در طبیعت چیز هایی داریم به صورت جامد مایع و گاز ما جامد و مایع را به خوبی حس می کنیم ولی گاز را چون چیزی نداره نمی توانیم حس کنیم . افرادی که کار ضد ارزشی انجام نمی دهند این افراد کامل هستند . باید به اندازه ای که تجربه می کنیم،می شنویم و فکر می کنیم باید همه در یک سطر باشند یعنی یک مثلث را در نظر بگیرید که همه اضلاع آن یک اندازه باشند . عشق یعنی دوست داشتن کسی به خاطر خودش و عشق حالت عاشق و معشوق است . 

مشارکت ها : 
همسفر نفیسه: بعضی ها توهم دانش دارند خیلی از دانشمندان که چیزی را کشف کردند نیز حتی چیزی نمی دانند و فقط توهم دانش دارند و برای اینکه چیزی را کشف کنیم باید به جایی وصل باشیم . 
همسفر شقایق : ما گاهی فکر می کنیم خیلی دانا هستیم و همه چیز می دانیم در صورتی که توهم دانش داریم ما حتی ذره ای از هستی نمی دانیم . خیلی از چیز ها را ما نمی دانیم مثل تقدیر ما ،گاهی پیش خود می گوییم تقدیر من که نوشته شده است من برای چه تلاش کنم مثلا تو تقدیر من نوشته شده که من گرسنه نمانم پس،من برای چه به دنبال غذا بروم درسته تقدیر از قبل نوشته شده ولی به سعی و تلاش من بستگی دارد و من گاهی می توانم تقدیرم را با خواست خودم رقم میزنم . اگر من همسر مصرف کننده شدم این در تقدیر من نوشته شده بود ولی من با خواست و سعی و تلاش خود در مسیر مستقیم کنگره قرار گرفتم و با توجه به فرمان الهی که صادر شد مسافرم به درمان رسید . ما باید زمان را در نظر بگیریم من گاهی خواست را دارم تقدیر نیز سر جای خودش است ولی هنوز فرمان الهی صادر نشده است . راجع به محبت خیلی صحبت است ولی محبتی خوب و باارزش است که بلاعوض و بدون چشم داشت باشد . من اگر مسافرم را بخاطر خودش دوست داشته باشم اگر به او محبت کنم و عکس آن را ببینم ناراحت نمی شوم و حتی اگر تا ابد مصرف کننده بماند او را به خاطر خودش دوست دارم . در کنگره پیوند محبت ما را بهم متصل کرده است من اگر بتوانم به محبت واقعی برسم می توانم همه را دوست داشته باشم و از کسی ناراحت نشوم . 
همسفر سمیه: بعضی‌ها خیلی خوب صحبت می کنند ولی عمل نمی کنند و خیلی چیز ها کشف شده ولی خلق نشده است .ما اگر در صراط مستقیم باشیم هر کاری به نحو احسن انجام می شود زیرا خدا حامی ماست . هر کاری که انجام می دهیم نباید انتظار داشته باشیم که جواب بگیریم سریع زمان می بارد . ما اگر گندم بکاریم گندم برداشت می کنیم اگر بدی بکاریم بدی برداشت می کنیم اگر خوبی بکاریم خوبی برداشت می کنیم.دوست داشتن باید از ته دل و بدون چشم داشت باشد . عشقی واقعی است که همراه حس باشد و باید از اعماق وجود دوست داشته باشم. 
همسفر مریم : دوست داشتن باید از اعماق وجود باشد. اگر مسافرم به من بدی کرد من اگر از اعماق وجودم او را دوست داشته باشم نباید از او ناراحت شوم . اگر هنوز مسافر من خوب نشده باید به خواست تقدیر و فرمان الهی توجه کنم ،شاید هنوز فرمان الهی صادر نشده باشد . بعضی افراد فکر می کنند خیلی دانا هستند و اگر کار اشتباهی می کنند قبول نمی کنند . سر نوشت براساس اعمال ما رقم می خورد .

مقرر گردید برای روز دوشنبه سی دی وادی سوم بررسی گردد . 


برچسب ها: سی دی توهم دانش،

[ جمعه 29 شهریور 1398 ] [ 01:09 ق.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic