وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

مقاله سایت -همسفر سمیه

به نام قدرت مطلق الله

ادامه مطلب
سایت کنگره 60 بزرگترین نمایندگی کنگره 60 است و کاملترین و جامع ترین سایت در زمینه اعتیاد و درمان اعتیاد است. سایت کنگره 60 مانند یک مرجع برای سایت های دولتی داخل کشور و حتی خارج از کشور است.

سایت مانند یک روز نامه ای است که در هر لحظه در حال بروز شدن می باشد . در سایت کنگره 60 ،گزارش جلسات و وبلاگ ها،مقالات، اخبار ها و دستور جلسات به صورت آنلاین وجود دارد و همه می توانند از این اطلاعات استفاده کنند و اگر مقالاتی دارید می توانید به همسفرانی که در سایت خدمت می کنند تحویل دهید تا در سایت منعکس شود . 

یک کار ساده، برای دسترسی به سایت کنگره جست وجو در موتورهای جستجوگر گوگل است. فقط کافی است کلمه،اعتیاد ،شیشه و یا هر نوع ماده مخدر دیگر را وارد نمایید و می بینم که اولین سایت که معرفی ومشاهده می شود کنگره 60 است . این جای خوشحالی و خرسندی است . کنگره در فضای مجازی جای خود را باز کرده است . 

سایت کنگره ، سایت کامل و جامعی است و می تواند سایت مرجعی باشد برای افرادی که می خواهند درباره اعتیاد تحقیق کنند . ممکن است زمانی برای ما اتفاق بیافتد که در یکی از جلسات حضور نداشته باشیم ،می توانیم از سایت کنگره اطلاعات کافی را به دست آوریم . به نظر من اگر همسفری بخواهد آبدیت شود ، باید بیشتر از مطالب کنگره استفاده کند . در جلسات زمان محدود است ولی  در سایت مطالب بسیار وسیع تر است . ما هر ساعت از شبانه  روز می توانیم از مطالب سایت استفاده کنیم . 

ما زمانی که اطلاعات کافی نداریم خیلی اذیت می شویم اما وقتی آگاهی پیدا کنیم کمکی است برای آرامش و محکم قدم برداشتن و همین طور در باور کنگره . می توانیم گفت و گو با افرادی که تازه قبول شده اند و یا در جایگاه کمک راهنمایی هستند را مطالعه کنیم و باور داشته باشیم که اعتیاد درمان دارد . 

امید داشته باشیم که روز های خوب همراه با آرامش خواهند رسید .

نویسنده : همسفر سمیه ره جوی خانم آزاده لژیون نهم


[ یکشنبه 10 شهریور 1398 ] [ 08:39 ق.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic