وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون ..

لژیون روز : دوشنبه 98/05/28
استاد لژیون : کمک راهنما محترم خانم آزاده
موضوع لژیون : وادی دوم
اعضای لژیون : شش نفر ( دونفر سفر دوم ،چهار نفر سفر اول)
خلاصه وادی دوم
هیچ مخلوقی جهت بیهودگی قدم به حیات نمی گذارد و هر کدام یک فایده ای داریم . حتی اگر ما فکر کنیم که بیهوده آفریده شدیم مطمئنا به فلسفه وجودی خود پی نبرده ایم . ما قبل از کنگره راه را گم کرده بودیم اکنون با تفکر صحیح و دوری از ضدارزش ها راه را پیدا می کنیم و با سعی و تلاش به نتیجه می رسیم . مشکلاتی که امروز درگیری هستیم را خودمان برای خودمان به وجود آورده ایم .در قبال این مشکلات نباید نا امید و تسلیم شویم و با انرژی مضاعف و تفکر مشکلات خود را حل کنیم . زمانی که انسان پا به هستی گذاشت خداوند او را بر سر یک دو راهی هدایت کرد : یکی تاریکی و دیگری روشنایی و اصولا انسان تاریکی ها را تجربه می کند برای درک بهتر روشنایی ها .

سخنان استاد محترم خانم آزاده: 
هیچ مخلوقی جهت بیهودگی آفریده نشده است یعنی هیچکس بی خود و بی جهت آفریده نشده است . اگر همسرم مصرف کننده است نگوییم که چرا این را آفریدی ؟  حتی اگر او از دید من بد باشد باز بیهوده آفریده نشده است. یکی از فایده های آفرینش همسر مصرف کننده این است که من گره های وجودی خود را می شناسم  . خداوند مستقیم نمی تواند با ما صحبت کند پس افرادی را برای ساخته شدن من می فرستد من استوار و کار آزموده شوم .
 باید بدانیم که بعضی انسان ها مأمورند برای درست شدن من . ما بیهوده آفریده نشده ایم . پس اعتراض نکنید که چرا خدا ما را آفریده است .گاهی اوقات در زندگی این قدر مشکلات بر روی ما فشار می آورد که شاید خدا را نیز انکار کنیم و با جنگ به خدا برویم .خدا همیشه هست و حامی و نگهبان ماست و ما را خیلی دوست دارد که مشکلات را سر راه ما قرار داده است ما آمده ایم به هستی که آموزش بگیریم . مشکلی که در زندگیمان هست را باید حل کنیم . در مورد افرادی که شما را اذیت می کنند تنفر نداشته باشد زیرا که شما را می سازد . مسافر ها مصرف کننده مواد مخدر هستند اگر مواد را از آن ها بگیریم حتی اختیار آب بینی خود را ندارند . من با همچین آدمی نباید وارد بحث شوم زیرا نتیجه ای ندارد .مصرف کننده ها دو شخصیتی هستند . من که این مسائل را می دانم چرا سر به سر آن ها می گذارم .باید بگوئیم شخص مصرف کننده بیمار است. ناامید نباشیم می دانیم که زندگی با مصرف کننده بسیار سخت است . اما امیدوار باشید و بدانید که این مشکلات مقطعی است . امید داشته باشیم و نا امید نباشیم . غم ها برای این پایدار است که من ساخته شوم . 
انسان اشرف مخلوقات است و باید پله پله و درجه به درجه بالا رود . برای حل کردن مشکلات باید تفکر درست کنیم تا به راه حل برسیم . اگر بدانم که مسافرم نماینده خداوند  است و آمده من را درست کند دوسش خواهم داشت . همیشه افکار مثبت نسبت به مسافرتان داشته باشید . و روی نقاط منفی مسافرتان زوم نکنید همه انسان ها حتی مصرف کننده ها هم صفات خوب دارند  روی صفات خوب مسافرتان متمرکز شوید . 
مشارکت ها : 
همسفر نفیسه : هر چیزی که در این جهان خلق شده بیهوده نیست  . در اوج تخریب یک سازندگی هست که ضرر های خود را بدانم . ما حتی از کوچک ترین عضو بدن خود اطلاعی نداریم پس راجع به مسائل و مشکلات زندگی خود سریع اظهار نظر نکنیم . 

همسفر فاطمه : همه وادی ها برای بیدار کردن ماست . در دوران تخریب در ضدارزش ها غرق بودیم و این باعث افسردگی و ناامیدی ما شده بود. در کنگره فهمیدم که مشکلاتم با مرگ و خودکشی حل نمی شود . خداوند ظرفیت را در درون ما دیده که مشکلات را به ماداده است . 

همسفر سمیه : همه ما در زندگی مشکل داریم اگر ما زندگی بدی داریم این ها همه آزمایش الهی است و باید از گذرگاه های سخت عبور کنیم سختی ها باعث می شود که ما راه درست را پیدا کنیم . فکر و اندیشه خیلی در زندگی ما تاثیر دارد .

همسفر مریم : ما در طول زندگی مشکلاتی داریم که باید با تفکر درست آن ها را حل کنیم اگر خداوند مشکلی را برای من بوجود آورد حتما ظرفیت آن را داریم . باید با تفکر درست مشکلات را حل کنیم . 
سی دی روز پنج شنبه: هزینه 


[ سه شنبه 29 مرداد 1398 ] [ 06:45 ب.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic