وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

مقاله همسفر فاطمه وادی یازدهم

چشمه های جوشان و رود های خروشان همه به بحر و اقیانوس می رسند .در این وادی نکات کلیدی زیادی وجود دارد . در اول سی دی می گوید تاریکی از دل روشنایی بیرون می آید و تاریکی یک نقطه کوچک است که کم کم از دل روشنایی شروع به ازدیاد می کند و آن روشنایی تبدیل به تاریکی می شود و بعد از دل تاریکی ذره ذره روشنایی پدید می آید .برداشت من از این پیام این بود که هیچ چیز در این جهان مطلق نیست نه تاریکی و نه روشنایی. نکته دیگر اینکه اهریمن یارانش را در مکان لامکان گرد آورد . لامکان جایی در صور پنهان است . یعنی اگر من بخواهم از طرف روشنایی به تاریکی حرکت کنم ابتدا در صور پنهانم اتفاق می افتد و ذره  ذره از صراط مستقیم خارج می شوم . اهریمن به تنهایی کاری انجام نمی دهد یارانی دارد که به او کمک می کنند و این کار از طریق الهام و القا صورت می گیرد . هم القا منفی و هم القا مثبت . در مورد اختیار که به انسان اختیار داده شده است . خودش قدرت انتخاب دارد هم به طرف ارزش ها برود یا مسیر ضدارزش ها را انتخاب کند . نیروهای منفی الهامات و القائات را انجام می دهند . و سعی در انحرافات دارند . و در ادامه گفته شد که چشمه های جوشان و رود های خروشان همه به بحر و اقیانوس می رسند . در این جا انسان و جسم انسان را به چشمه تشبیه کرده است . 

چطور می توانم به چشمه جوشان تبدیل شوم ؟چطور می توانم سودمند باشم و خدمت کنم . انسان برای جاری شدن به دو اصل نیازمند است :آگاهی و اطلاعاتی در مسیردانایی کسب کنیم تا تبدیل به گنداب و شوره زار نشویم . اختلاف ارتفاع یا انرژی پتانسیل . منابع کنگره که مشخص است متون کنگره ئادی ها و سی دی ها و سخنان استاد است . و اینکه از خط قرمز عبور نکنیم و اختیاری به من داده شده است که مسیر درست را انتخاب کنم و این میسر نمی شود مگر با گرفتن آموزش ها . با گذشتن از خط قرمز ها باید جریمه آن را بپردازم و برای دریافت آن انرژی پتانسیل باید تغییر جایگاه دهم . باید بعد از مدتی که وارد کنگره شدم و آموزش ها را گرفتم باید بلند شوم و از حالت سکون در بیاییم و خدمت کنم و تغییر جایگاه دهم و به جایگاه بالاتر برسم تا به چشمه جوشان و رود خروشان تبدیل شوم . 

همچون رودخانه باشیم . روان و رها وگرنه تبدیل به مرداب خواهیم شد و مرداب هرگز به دریا نمی رسد جاری باشیم که دریا دور نخواهد بود .

نویسنده:  همسفر فاطمه 

موضوع: مقاله ها،
برچسب ها: وادی یازدهم،

[ دوشنبه 24 تیر 1398 ] [ 04:23 ب.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات