وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون


لژیون روز دوشنبه:98/03/27

دستور جلسه لژیون:تحت نیروهای شیطانی

استاد جلسه: همسفر شهناز

اعضای لژیون:5نفر(2نفر سفر دوم و 3 نفر سفر اول)


خلاصه مشارکت همسفر شهناز :

در این سی دی مهندس ابتدا می گویند می خواهیم بدانیم که آیا نیروهای شیطانی وجود دارند یانه ایشان می گویند به اعتقاد من نیروهای شیطانی وجود دارند و در دو بعد مادی  و غیر مادی فعالیت می کنند.همان طور که در باطری ماشین دو قطب مثبت و منفی وجود دارند و نیرو به وجود می آورند در مورد انسان نیز همین طور است که وجود نیروهای مثبت و منفی باعث می شوند که اختیار انسان معنی پیدا کند.

تمام انسان هایی که ما را به بدی هدایت می کنند تحت نیروهای شیطانی هستند.تمام کسانی که قضاوت و غیبت و خیانت می کنند تحت نیروهای شیطانی هستند.کسانی که مواد مخدر مصرف می کنند و حتی کسانی که قرص استفاده می کنند تحت نیروهای شیطانی هستند.تحت نیروهای شیطانی بودن فقط مخصوص سفر اولی نیست برای هر کسی می تواند باشد حتی راهنما.

اگر فرهنگ لغت اعراب را نگاه کنیم خمر یعنی حجاب پرده پوشش/یعنی پوششی که روی عقل و شعور و تفکر انسان کشیده می شود.پس این برداشت اشتباه است که منظور از خمر در کتاب الهی فقط مشروبات است بلکه مواد مخدر و قرص و هر چیزی که روی عقل و تفکر انسان پرده بکشد خمر است.

همه انسان ها یک ملک جن دارند و یک ملک روح و هراندازه آگاهی  و دانش انسان بالاتر باشد کمتر تحت نیروهای شیطانی قرار می گیرند.

در ادامه پیام صفحه 131کتاب 60 درجه مورد بحث قرار گرفت.

این پیام اشاره می کند به سفری که آغاز کردیم در مورد مواد مخدر.مهندس می گویند من یک سری چیزها را می گویم ولی آن بستگی به خودتان است که چقدر برداشت کنید.در ادامه  استاد رعد می گویند کاری که شمار می کنید کمتر از کار من نیست.

درادامه صحبت از ملاقتی که با استاد رعد داشتند می شود و اشاره به اینکه این ملاقات فیزیکی نبوده است.دلیل اینکه خیلی زود از قهوه خانه بیرون آمده است این بوده که در زمان قدیم قهوه خانه مکانی بوده است که انواع مواد و مسمومات در آن پیدا می شده است.اگر کسی که در مسیر افیون قرار می گیرد به مسیر درست نرود و از آن خارج نشود نهایت کارش همان گورستانی است که در پیام به آن اشاره شده است.

سخنان استاد محترم خانم آزاده:

همیشه ابتدا حس ها و نیروهای منفی درون خودتان را ببینید بعد انگشت اشاره تان به سمت دیگران باشد.نیروهای منفی همیشه وجود دارند.در مورد همه حتی راهنماها حتی خود آقای مهندس. اما اگر انسان به نفس مطمئنه رسیده باشد می تواند مقابله کند.

همه انسان ها روح و جن دارند.نماز صبح می خواهی بخوانی یکی مرتب در ذهنت بهانه می آورد.و یکی دیگر می گوید اگر بلند نشوی نمازت قضا می شود.اگر دانا باشی علت نمار خواندن را بدانی بلند می شوی ولی اگر دانا نباشی گول می خوری. در تمام زندگی همین طور است.وقتی به کنگره می آیی اگر مسافرت درست سفر نکند مرتب صدایی در ذهنت می گوید برای چه سی دی می نویسی چه فایده ای دارد؟و یک جواب بالعکس هم هست که من دارم گوش می کنم تا هر روز به معلومات من اضافه شود.اگر قرار است آرامش در زندگی داشته باشی قبلش باید سختی بکشی.

جن انسان در هر زمینه ای که القاء می کند واقعیت را به انسان نمی گوید.و خیلی دلیل های زیبا برای انسان می آورد.

معنی رها کردن یعنی نیروهای منفی درونت را رها کن.وقتی توانستی از کینه و نفرتی که نسبت به مسافرت داری بگذری و رها کنی او به رهایی می رسد و حالش  خوب می شود.

کسی که تحت نیروهای منفی باشد اگر از آن حالت بیرون نیاید با مرده فرقی ندارد و لذت واقعی را از زندگی نمی برد.اگر کنگره نبود خانه هایی که الان منبع انرژی و خوبی برای ما است ، گورستان می شد.

انسان در هر جایگاهی که قرار می گیرد باید به بهترین شکل پیش برود.هر چقدر در جایگاهی که قرار می گیریم کوتاهی کنیم به خودمان ضرر زدیم .ابتدا سپاسگذار باشیم و بعد وظایف خودمان را به خوبی انجام دهیم تا جایگاه دیگری را تجربه کنیم.

سی دی پایه و حقه از استاد امین در جلسه دوشنبه تاریخ 98/04/03در لژیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

موضوع: سی دی های کنگره،
برچسب ها: گزارش لژیون کمک راهنما همسفر آزاده،

[ سه شنبه 28 خرداد 1398 ] [ 05:15 ب.ظ ] [ همسفر نفیسه ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات