وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون

لژیون روز دوشنبه : 98/03/20
دستورجلسه لژیون : سی دی عبا 
استادلژیون : کمک راهنما محترم خانم آزاده 
اعضای لژیون : 6نفر (سه نفر سفر دوم ،سه نفر سفر اول )


ابتدا یکی از اعضای لژیون که به تازگی به رهایی رسیده اند از حس و حال خود درباره رهایی و دیدار آقای مهندس صحبت کردند .
سخنان خانم آزاده : 
استاد پیام سی دی را قرائت نمودند و در ادامه این توضیح دادند :تغییرات در سه زمینه صورت می گیرد و این تغییرات باید ذره ذره صورت گیرد .ما در ابتدای ورودمان به کنگره اولین تغییری که در ما صورت می گیرد عوض شدن شال سرمان است که شال سفید به سر می کنیم .این تغییرات باید هم در ظاهر و باطن صورت گیرد .ظاهر را فقط لباس نبینید . روزی که شما وارد لژیون منوشدید چهره بشاش نداشتند و این تغییرات کم کم صورت گرفت تا به چهره امروز رسیدید . همیشه مراقب صحبت کردن خود باشید که چه زمان و چگونه صحبت کنید زیرا اگر صحبت کردن را خوب یاد بگیرید دیگران نیز متوجه تغییر شما می شوند . وقتی با راهنمایت صحبت می کنی از تو استفاده نکنید در صحبت کردند با جایگاه بالاتر از خود دقت کنید که از ضمیر جمع استفاده کنید و این را اگر از کنگره شروع کنید می توانید در مورد دیگران نیز عملی کنید . نگاه ما با دیگرا برخورد آن ها را با ما تعیین می کند . این بستگی به شما دارد که با اطرافیان خود به بهترین نحو نگاه و برخورد کنید . با مسافرتان درست برخورد کنید . علاوه بر اینکه در کنگره منظم هستید و قوانین را رعایت می کنید باید با مسافرتان درست برخورد کنید . اگر در خفا حرف های من را اجرا کنید توانسته اید تغییر کنید . ما باید جبران خسارت کنیم ابتدا از خودمان و سپس از دیگران و برای جبران خسارت لازم نیست حتما از دیگران حلالیت بطلبیم با خدمت کردن می توانیم هم از خود و هم از دیگران جبران خسارت کنیم . ما خیلی قضاوت هاو دروغ ها گفتیم به عنوان یک همسفر به خود و خانواده خود خسارت وارد کرده ایم . قدرت توانایی تنها در دانستن نیست .اینکه فقط یاد بگیری و نتوانی به عمل در بیاری فایده ای ندارد . ضلع های تفکر و تجربه باید باشد حرف هایی که این حا گوش می کنی آموزش است . تفکر خیلی مهم است باید فکر کنید که هر حرفی را کجا بزنید . ما دوتا منبع داریم برای اطلاعات خود یکی تجربیات ما است و دیگری نوشتار ها است . از تجربیات خود استفاده کن تا تجربیات تلخ گذشته دوباره تکرار نشود . ما مطالب را یاد می گیریم که در کل زندگی استفاده کنیم نه اینکه فقط برای یک لحظه استفاده کنیم . نیروهای منفی همیشه در انسان هستند کسی که وارد سفر دوم می شودنیروهای منفی قوی تر می شوند . با چشم سر هرچیزی را نگاه نکنید بعضی ها فقط آن چیزی که خودشان می بینند قبول دارند . از الان ستون های زندگی خود را محکم کنید . پس انداز داشته باشید . 
مشارکت ها : 
همسفر نفیسه : 
در سی دی به جبران خسارت اشاره شده که ما حتما نباید جبران خسارت کنیم همین که خدمت کنیم جبران خسارت کرده ایم . صراط مستقیم میان بور ندارد و بتید پله پله و باصبر طی شود . جایگاهی که برای خود درست می کنیم باید محکم باشد و نباید با مسائل منفی عقب بکشیم . 
همسفر مریم : 
باید تغییر کنیم و تبدیل شویم . مسافران در کنگره در همان اوایل سفر ظاهرشان تغییر می کند . راهنما باید خودش حرف های که می زند را عمل کند تا ره جو نیز عمل کند جای پای خود را باید محکم کنیم و استوار قدم برداریم تا به نتیجه برسیم . 
همسفر فاطمه : 
ما هم تغییر در جهت مثبت داریم و هم تغییر در جهت منفی . مسافر من قبل از این که مصرف کننده باشد به ظاهر خود خیلی اهمیت می داد . کسی که به کنگره می آید با آموزش ها و زمان تغییر می کند . من اگر به فرزندم می گویم که با گوشی کار نکنم قبل از او باید خودم آن کار را انجام داده باشم . در مورد پس انداز که همیشه آقای مهندس به ما می گویند ما باید همیشه پس انداز داشته باشیم . 
مقرر گردید برای روز پنجشنبه سی دی ساختمان جسم 5 مورد بررسی قرار گیرد . 


[ سه شنبه 21 خرداد 1398 ] [ 09:58 ق.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات