وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون

لژیون روز دوشنبه :98/02/23
استاد لژیون : کمک راهنما محترم خانم آزاده 
دستور جلسه لژیون : سی دی ساختمان جسم 4 
اعضای لژیون : هفت نفر 

پرنده غریب
خلاصه سی دی : 
جسم انسان خیلی عظمت دارد و ما چیزی از آن نمی دانیم . اعضای بدن تاریخ انقضا دارد و مدام در حال تولید و ساخت و ساز است . اعتیاد را با زایمان مقایسه کردیم هردو حالات مثل یک دیگر هستند . زایمان سزارین یک جنایت بزرگ است . هر چیزی باید به وقتش انجام گیرد . مغز یک اندام الکترو شیمیایی است و خیلی ظریف است .
سخنان استاد محترم خانم آزاده : 
ساختمان جسم چهار ادامه ساختمان جسم سه است . در این سی دی فهمیدیم که ، همان گونه که روان و جهان بینی ما در کنگره اهمیت دارد ، جسم نیز حائز اهمیت است .  مواد عذایی از سه طریق وارد بدن می شوند : عناصری که در طبیعت است ، موادی که سیستم مخدرهای طبیعی بدن می سازند و ژن ها و یک طریق دیگر که در سی دی ساختمان جسم شش خواندیم پروتئن ها بودند . در این سی دی بیشتر ازافسردگی بعد از زایمان توضیح داده شده است . رایمان طبیعی خیلی بهتر از سزارین است . قدیمی ها همه این را می گفتند . سزارین چون بچه ها دیرتر به دنیا می آیند مشکلاتی را به همراه دارد مثلا بچه ها بیش فعال می شوند و ...
ریشه همه این ها خودمان هستیم .در مورد شیر دادن به بچه ها امروزه مد شده شیر خشک به کودکان می دهند و این را کلاس می دانند . در صورتی که خیلی تخریب و عوارض دارد اول برای خود مادر و باعث انواع و اقسام بیماری ها می شود .زمانی که یک زن باردار می شود تمام بیوشیمی بدن شروع به کار کردن می کند تا احساس درد نکنیم و مواد بیوشیمی بدن چندین برابر ترشح می کند و بعد از زایمان این مواد به کمترین ترشح می رسد به این خاطر بدن احساس خماری می کند و این علائم به صورت افسردگی در می آید . این افسردگی از دو هفته تا یک سال طول می کشد . یکی از علت هایی که می تواند افسردگی را خوب کند شیر دادن به بچه می باشد . خوردن مواد غذایی انسان را وابسته نمی کند ولی مصرف مواد مخدر انسان را وابسته می کند . زیرا مغز یک سد دارد که دارای چربی است که مواد غذایی چون در این چربیها حل نمیشوند پس وارد مغز نمی شوند ولی مواد مخدر از این سد عبور می کنندو در چربی ها ی بین مویرگهای مغز حل میشوند و وارد مغز می شوند و انسان اعتیاد پیدا می کند . سیستم بیوشیمی روی هر چیزی اثر می گذارد پس با افکار منفی خودمان به این مواد آسیب نزنیم . 
سی دی روز پنجشنبه قضاوت 


[ سه شنبه 24 اردیبهشت 1398 ] [ 07:52 ق.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic