وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون

لژیون روز : دوشنبه 98/2/16
استاد لژیون : همسفر خانم شقایق
موضوع لژیون :سی دی امید و ناامیدی 
اعضای لژیون : شش نفر

سخنان استاد محترم خانم آزاده : 
زندگی ما برمبنای خیال پردازی و اندیشه ساخته می شود . ما عادت کرده ایم که مدام تصویر منفی بسازیم این که می گوییم مسافرم خوب نمی شود دارم تصویر منفی می سازم . تصویر سازی و تمام امواج که از تفکرات ما وارد هستی می شودرا کائنات دریافت می کند . کائنات مثل غول چراغ جادو عمل می کند . هر چه که ما بگوییم می گوید چشم و عمل می کند .اگر بگویم مسافر من خوب نمی شود ،واقعا خوب نمی شود . امیدواری خیلی به انسان کمک می کند و انرژی دادن و امید داشتن می تواند انسان را به نتیجه برساند . وقتی ناامیدی در وجودت باشد کائنات بیشتر برای تو می فرستد . اگر مسافرت دیر به خانه آمد سریعا تصویر بد نساز . این حس منفی و انرژی منفی به مسافر می رسد . همیشه تصویر مثبت را جایگزین منفی کنید و مثبت بیاندیشید  . اگر ما بتوانیم تمام افکار و اندیشه خود را مثبت کنیم و امید وار باشیم ، این امیدواری خیلی می تواند برای ما تاثیر گذار باشد . افکار و نیروهای منفی همیشه  به زیباترین شکل ممکن وارد می شوند . هر چقدر دانش و آگاهی ما بالاتر رود نیروهای منفی قوی تر می شوند و هر چقدر که ما مصمم تر شویم برای رسیدن به دانایی و تزکیه و پالایش نیروهای منفی نیز مصمم تر می شوند . همه ما می دانیم که اضلاع مثلث دانایی ، تفکر ، تجربه و آموزش هستند . که اگر  دانایی ما بالا رود، ناامیدی از بین می رود و کم می شود . استاد در ادامه فرمودند : صفت گذشته در انسان صادق نیست . اگر دانایی من بالا رفته و تغییر کرده ام امکان دارد دوباره برگردم به قبل زیرا صفت گذشته در انسان صادق نیست . در جهان بینی مثلث جهالت روبه روی مثلث دانایی قرار دارد . باید بدانیم که ترس تفکر را می خورد . نقطه مقابل آموزش منیت است و نا امیدی در مقابل تجربه است . اگر ناامید شدیم به این علت است که کاری را انجام دادم ولی جواب نگرفته ایم . به عنوان مثال به مسافرت محبت کردی اما محبت ندیدی اگر محبت بدون چشم داشت انجام بدهی و توقع محبت نداشته باشید ، نا امید و حال خراب نمی شوید . 
مشارکت اعضا :
همسفر نفیسه : حس نا امیدی حس خیلی بدی است . این حس را در گذشته تجربه کرده ام و مدام احساس بیماری و غم داشتم . گاهی وقتی راجع به خودم یا مسافرم فکر می کنم احساس ناامیدی به من دست می دهد . این بر می گردد به نگاه من . وقتی به دید مثبت به وقایع نگاه کنم حس امید به من دست می دهد . 

همسفر فاطمه : گاهی در زندگی حرف انسان خریدار ندارد و حس ناامیدی به سراغ آدم می آید و گاهی به خودکشی فکر می کند . اوایل فکر می کردم چون حال مسافرم خراب است نباید به شهرستان بروم تا اقوام ما را ببینند و زندگی را برای خود و فرزندانم تلخ می کردم .اگر من مسافرم مصرف کننده است نباید بقیه زندگی را برای خود تلخ کنم . باید قدر داشته های خود را بدانم . من همیشه به رهایی مسافرم در کنگره امیدوار هستم . 

همسفر زری :قبل از اینکه وارد کنگره شویم خیلی ناامید بودم . حتی فرزندم را داشتم از دست می دادم . تا این که در کنگره امیدواری را یاد گرفتم و آموختم که اگر برای مسافرم حس خوب بفرستم دریافت خواهد کرد و همان گونه عمل می کند . 

همسفرمریم : من از مسافرم خیلی ناامید شده بودم . وقتی به تازگی گریز زد نا امیدتر شدم .و این غم و ناراحتی روی فرزندان و زندگی ام خیلی تاثیر گذاشته تا اینکه با گوش دادن این سی دی متوجه شدم همیشه حتی در بدترین شرایط نیز می شود امیدوار بود . 
دستور جلسه لژیون روز پنج شنبه: جزوه جهان بینی 1



[ دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 ] [ 11:36 ب.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات