وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون

به نام قدرت مطلق الله


لژیون روز دوشنبه :98/02/02
استاد لژیون : کمک راهنما محترم خانم آزاده 
موضوع لژیون : سی دی لحظه دشواری (کتاب 60 درجه )
اعضای لژیون : ۷نفر(سه نفر سفر دوم، ۴نفر سفر اول)
ابتدا پیام کتاب توسط یکی از اعضای لژیون خوانده شد .
سخنان استاد محترم خانم آزاده :
زمان لازم در هر کاری باید طی شود . نمی توانیم بگوییم که ما پنج ماه سفر کنیم و اعتیاد در پنج ماه درمان شود .باید حتما زمان لازم طی شود .برای درمان اعتیاد نیز باید حتما یازده ماه طی شود تا سیستم های بدن بازسازی شود . فردی که در سفر اول است و دارد سفر می کند .وقتی شربت می خورد ، یک مقدار تغییر می کند یعنی دارد جوانه می زند و کم ترین کاری که می توان کرد آبیاری است .
 یعنی باید از خود مراقبت کند . کسی که وارد کنگره می شود ، از ابتدا یک بذر است که کم کم رشد می کند و با آموزش هایی که می گیرد تبدیل به درخت می شود .اگر درخت را رها کنیم و رسیدگی نکنیم ، مثل درخت نازکی می ماند که با بادی می شکند . اما فردی که زمان لازم را طی کرده باشد تبدیل به درختی تنومند می شود . مانند کسی که در کنگره بوده است و آموزش گرفته است و اکنون راهی شده برای رهایی دیگران . هر چیزی که در طبیعت است به این معنا نیست که باید از آن استفاده کنیم ، خداوند به انسان عقل داده است .
همه ما فکرمان درگیر لحظه دشواری است .به عنوان مثال نکند مسافرم گریز بزند ، نکند صاحب خانه مرا بیرون کند ، نکند مسافرم سفر سیگار نرود و ... این نکند ها همه ترس را در بر دارد و دشواری ایجاد می کند . به قول آقای مهندس نهایت مسافرت گریز بزند و یا چک برگشت بخورد . چرا از زمان حال خودمان استفاده نکنیم و مدام اتفاقات را ذهنمان مرور کنیم . اگر به خداوند ایمان داریم ترس نباید داشته باشیم .ترس تفکر را می خورد . اگر نتوانیم تفکر کنیم از دشواری نمی توانیم بیرون آییم . 
این نون نکند را از جملات خود حذف کنیم . ایمانتان به خداوند را قوی کنید . اگر قرار است یک قضیه دو ماه دیگر اتفاق بیافتد از الان به آن فکر نکنید . امروزتان را خراب نکنید 98/02/02 یک بار اتفاق می افتد و دیگر تکرار نمی شود . از این فرصت استفاده کنید . اگر به این مرحله برسید به آرامش خواهید رسید و اجازه نخواهید داد که کسی اعصاب شما را خورد کند . اگر باور دارید که مسافرتان می آید و درمان می شود و ایمان داشته باشید قطعا نتیجه خواهید گرفت . 

برداشت همسفر فاطمه : 
وقتی به مسافران می گویند که سقوط آزاد این قدر به سختی سقوط آزاد فکر می کنند که تا وقتی زمان سقوط آزاد برسد خیلی به آن ها سخت می گذرد و ترسی که از سقوط آزاد دارند جلوی تفکر و عمل آن ها را خواهد گرفت . 

برداشت همسفر زهرا : 
وقتی قرار شد استاد جلسه انتخاب شوم اینقدر که به دشواری آن فکر کردم که این کار را در ذهن خود سخت تصور کردم ولی وقتی در این جایگاه قرار گرفتم سخت که نبود برایم لذت بخش نیز بود . 

برداشت همسفر نفیسه : 
 فکر کردن به این که از مسئولیت کار خود بر می آیم یا نه گاهی در محل کار برایم دشواری ایجاد می کرد ولی با توکل برخدا و ایمان کارهایم به خوبی انجام می شد . از زندگی خود باید لذت ببریم و در حال زندگی کنیم . 

برداشت همسفر مریم از سی دی احساس همسفر : 
بزرگ ترین گناه یک انسان ترس از آینده است . کره زمین مانند سنگی بزرگ است که در هوا معلق است . حس خیلی مهم است و حس است که تمام موجودات را در بر می گیرد و اگر حس همسفر درست نباشد به مسافر خود نمی تواند به صورت مطلوب کمک کند . 
سی دی روز پنجشنبه ساختمان جسم 2


[ دوشنبه 2 اردیبهشت 1398 ] [ 09:09 ب.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic