وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

گزارش لژیون روز دوشنبه

گزارش لژیون روز : دوشنبه98/01/19
دستورجلسه لژیون : سی دی تبدیل 
استاد لژیون : کمک راهنما محترم خانم آزاده 
اعضای لژیون : 6نفر (دونفر سفر دوم ،چهار نفر سفر اول )
پرنده غریب
ابتدا استاد از تعطیلات عید با اعضای لژیون گفت و گو کردند و سپس پرسخ و پاسخ هایی صورت گرفت. 
خلاصه سی دی تبدیل : 

آغاز خلقت تا خلق دیگری. مثلاً از الست تا قیامت در گردش و چرخشیم. با پایان خلقت اگر خلقت دیگری آغاز شود باز هم ما نقش خواهیم داشت
از این خلق تا خلق دیگر دائماً تبدیل‌ها اتفاقی می‌افتد. با یک جهشی رو به جلو در حرکتیم. انسان به مراحل پایین یا بالا در حرکت است. هر چیزی برای تبدیل مقرراتی دارد. برای تبدیل شدن به نیکو شدن قانونمندی های وجود دارد. فوری از یک مرحله به مرحله دیگر انتقال صورت نمی‌گیرد. هرکس آمد دلیل این نیست که خوب می‌شود. دست ما نیست چون هر تبدیلی برای خود مراحلی داردکه ما تابعان هستیم و یا می‌شویم. هر بیماری ای برای خوب شدن مراحلی داردبرای عاشق شدن مراحلی دارد.

بعضی می‌خواهند بدون طی کردن مراحل تبدیل شوند. امکان پذیر نیست. برای تبدیل شدن باید از آن موضوع گذشت. تبدیل ممکن است به جهت خوب باشد یا به سمت بد باشد. ولی هر کدام برای خود مراحلی دارند. چیزی که در تمام مراحل نقش کلی را بازی می‌کند این است که بین من و تو درجریان استمنظور محبت است. نه تنها برای ما انسان‌ها بلکه حتی برای حیوانات و گیاهانمحبتی که دوتا گوزن به هم دارند. یا سگ به توله‌اش. یا بعضی انسانها با بعضی حیوانات. بین تمام ذرات هستی این محبت وجود دارد. مصدرش امواج الهی است.

سخنان استاد محترم خانم آزاده : 

از روز الست وقتی انسان پیمان بست تا به امروز قدرت اختیار به انسان داده شد و از همان جا انسان ها به چند دسته تقسیم شدند و انسان به سر دو راهی قرار گرفت یکی راه خلاف و دیگری راه درست . انسان همه چیز را بلد است و در آرشیو او است  و ما فقط برای او یاد آوری می کنیم . فردی که در این جهان خلافکار است در عالم برزخ نیز عذاب می کشد .همان گونه که فرد معتاد در دنیای دیگر نیز معتاد خواهد ماند . فقط در این دنیاست که می تواند تغییر کند و دنیا مهد آموزش است . با هر تبدیل جهش صورت می گیرد.

برای تبدیل شدن دو شرط لازم است : یک اینکه باید قوانین و مقررات را رعایت کند و دوم زمان است . هیچ وقت نمی توانیم فردی را به زور تبدیل کنیم به فرد دیگری به عنوان مثال به زور نمی شود مسافرمان را به کنگره بیآوریم و این عمل تنها با محبت صورت می گیرد . اگر کارهای مسافرتان شما را اذیت می کند بدانید که حالشان خراب است و تنها با محبت می توانید آنها را به کنگره وصل کنید . ولی توجه داشته باشید که محبت نباید از حد بگذرد .

علاوه بر قدرت اختیار اذن خدا باید صادر شود ولی اذن بعضی کارها به رفتار و کارهای ما نیز بستگی دارد . مثل حس ما ، ما باید حس مان نسبت به مسافرمان خوب بشود زیرا حس چه خوب و یا چه بد ، به آنها انتقال پیدا می کند . 

گاهی ما که به کنگره می آییم و حس هایمان درست می شود با مسافرمان که به کنگره نمی آید اختلاف حس به وجود می آید . هدف ما در کنگره یکی شدن زبان است .در کنگره پیوند محبت است که ما را به هم متصل داشته است . راهنمایان کنگره فقط آدرس خودتان را به خودتان می دهند . و تغییر در فردی ایجاد می شود که آدرس را خوب برود و محبت در او صورت گیرد . تمام صفات خداوند در ما وجود دارد .به همین دلیل ما می توانیم مهربان باشیم محبت کنیم زیرا همه اینا در وجود ما هست . یادمان باشد صفت گذشته در انسان صادق نیست و مسافرهایمان می توانند تغییر کنند . و این بستگی به حس و محبت درونی ما دارد . اگر من روی خودم کار کنم روی مسافرم تغییر ایجاد می شود . به صراحت میشود گفت که اگر فردی در مسافرش تغییر ندیده به درون خودش مراجعه کند زیرا آموزش روی خودش تاثیر نداشته است .

دستور جلسه روز پنجشنبه : سی دی چرخ  

موضوع: رهایی ها،

[ سه شنبه 20 فروردین 1398 ] [ 09:03 ق.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات