وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

آخرین لژیون سال 97

لژیون روز دوشنبه :97/12/27
استاد لژیون : کمک راهنما محترم خانم آزاده 
دستور جلسه لژیون : سی دی درخت 
اعضای لژیون :7 نفر ،(دونفر سفر دوم و پنج نفر سفر اول )
جداکننده مطالب (45/60)

خلاصه سی دی درخت : 
آب و هوای زمین تحت تاثیر عمل انسان قرار می گیرد و تمام هستی درون انسان است و جهان درون با جهان بیرون متقارن است .اگر کسی ویرانی به وجود آورد بی شک این ویرانی در درون خودش است . گیاهان جو و هاله زمین را بوجود می آورند .یکی از ویژگی های موجود زنده این است که خود را بازسازی می کند .
سخنان استاد محترم خانم آزاده : 
در این سی دی اهمیت درخت و درخت کاری را به ما یاد آوری کردند .گیاهان خیلی ارزشمند هستند و باعث تشکیل لایه اوزون شدند .مسافران را مثال زدند که درونشان یخ زده است وقتی به کنگره می آیند با بالا رفتن دانش و آگاهی یخ آن ها آب می شود و تبدیل به کویر سرسبز می شوند .گاهی می گوییم مسافر من احساس ندارد محبت ندارد ولی باید بدانیم که مسافرها یخ زده اند در اثر مصرف مواد ولی با آمدن به کنگره به اطلاعات و آگاهی آن ها افزوده می شود و به مرور زمان کوچک ترین تغیر را احساس می کنند . همه چیز به خودمان و درون خودمان بستگی دارد . ما اگر به گل و گیاه محبت کنیم جواب می گیریم .مسافران ما که سنگ نیستند که محبت روی آن ها اثر نگذارد پس همه چیز به حس ما بستگی دارد . برای اینکه حال خودم خوب شود بهتر است که گذشت کنم و محبت داشته باشم . ما هر چه بکاریم همان را برداشت می کنیم اگر افکار و اندیشه بد بکاریم همان را برداشت می کنیم . 
برداشت همسفر فاطمه : 
همه چیز به طبیعت ربط داده می شود . گاهی آن چیزی که باعث نابود شدن می شود همان چیز باعث آبادی نیز می شود . درخت در آبادی کره زمین بسیار موثر است . افکار و اندیشه ما خیلی تاثیرگذار هستند. 
برداشت همسفر زهرا : 
کسی که گرفتار اعتیاد شده وجودش و درونش یخ زده است کم کم با قرار گرفتن در کنگره و با آموزش ها می تواند وجودش را به کویری سرسبز تبدیل کند . اگر ما خوب باشیم خوب بودن را به اطرافیانمان نیز انتقال می دهیم .
برداشت همسفر سمیه : 
ما می توانیم از طبیعت الگو بگیریم . طبیعت دو رو دارد خزان و بهار . غم ها را ربط دهیم به زمستان و زمستان ماندگار نیست و بهار می آید و کره زمین به دو قسمت کویر و سرما تشبیه شده است که این ربط دارد به مصرف کنندگان . هر چیزی که باعث خرابی می شود همان باعث آبادانی می شود . 
برداشت همسفر شقایق : 
در همه کارها می توانیم از طبیعت الگو بگیریم . اگر به درختان انرژی دهیم به خودمان بر می گردد . اگر فکر منفی و ضد ارزشی داشته باشیم به خودمان بر می گردد . وقتی درختان و گیاهان محبت را می فهمند چگونه امکان دارد انسان ها محبت را نفهمند . در ادامه استاد محترم راجع به تعطیلات صحبت کردند : 
قدر داشته های خود را بدانید سال جدید من خیلی ها را کنار خود ندارم و کمبودش را در زندگی خود احساس می کنم . در زندگی مهم ترین چیزی که برایتان ارزش دارد شاد زیستن باشد .ناامید نباشید و از ته دل بخندید . اگر همسرت مصرف کننده شده ناراحت نباش خیلی ها مشکلات بدتری دارند . در تعطیلاتی که پیش رو داریم و در این پانزده روز که از کنگره دور هستیم حواسمان به نیرو های منفی باشد نیرو های منفی کمی قوی تر می شوند . خودتان را با دیگران مقایسه نکنید و این قیاس به قدری افزایش پیدا می کند تا به آشوب می رسد . دوست دارم در ایام عید به همه شما خوش بگذرد و اگر زنگی به من می زنید برای احوال پرسی باشد . قدر داشته های خود را بدانید و از کنار هم بودن لذت ببرید . قدر مسافرهای خود را بدونی نیت آن ها خوب است فقط اسیر نیروی منفی هستند و از ته دل شما را دوست دارند و دوست دارند بهترین ها را برایتان فراهم کنند اما فعلا نمی توانند . برنامه ریزی و پس انداز را فراموش نکنید .اگر به مسافرت می روید کمتر خرج کنید . رخت ولباس خوشبختی و شادی نمی آورد باید دلتان شاد باشد .اگر حتی با بدترین آدم هستید بهترین لحظه را بسازید . امیدوارم دلتان را نیز تکان دهید و ببخشید و با پایان زمستان تمام ناراحتی هایتان پایا ن برسد . سال 98 انشاالله رهایی همه شما است غم و غصه را فراموش کنید و در حال زندگی کنید . در ایام عید از آموزش های کنگره غافل نباشید و کاربردی کنید . دوست دارم بعد از تعطیلات همه از خوشی های خود بگویید . اگر قرار مهمانی بروید یک جا نمانید مراعات مردم را کنید . مهم ترین مسئله که باهم و در کنار هم مهربان باشید . موقع سال تحویل با دلای پاک برای هم دعا کنید . 
مشارکت همسفر فاطمه : 
عید امسال برایم خیلی متفاوت است . اولین قدمی که برداشتم پس انداز است . من برای تعطیلات به شهرستان خودمان می روم ولی همان طور که استاد فرموند یک جا نمی مانم و مراعات مردم را می کنم . مواظب رفتار و کردار خود هستم و آموزش های کنگره را کاربردی می کنم . 
مشارکت همسفر زهرا : 
من با آمدن به کنگره تغییر کرده ام. درسته به مسافرت نمی رویم ولی از تعطیلات لذت می بریم و به درس های عقب افتاده دخترم نیز رسیدگی می کنم . 
مشارکت همسفر شقایق : 
سفر رفتن مهم نیست اینکه کاری کنیم تا در تعطیلات به ما خوش بگذرد مهم است . برنامه ریزی اصلی من درس خوندن در ایام تعطیل است برای آزمون کمک راهنمایی است . دوست دارم امسال در اخلاق و رفتارم بیشتر دقت کنم و آموزش های کنگره را نیز بتوانم کاربردی نماییم . 
مشارکت همسفر سمیه : 
شاید امسال عید مسافرم با ما نباشد ولی تصمیم گرفتم که به ما خوش بگذرد . استراحت می کنم و حتما سی دی گوش میدهم چون حالم خوب می شود . مسافرم را رها می کنم و بیشتر به بچه هام می پردازم . 
مشارکت همسفر نفیسه : 
برنامه مسافرت ندارم ولی تعطیلات را فرصت خوبی میدانم تا خودم را محک بزنم که آموزش های کنگره چقدر بر من اثر گذاشته است از سی دی ها استفاده می کنم . 
دستور جلسه پنجشنبه بعد از تعطیلات سی دی تبدیل 


[ سه شنبه 28 اسفند 1397 ] [ 12:18 ق.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات