وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

دلنوشته به راهنما (همسفر نفیسه)

به نام قدرت مطلق الله

راهنما: کسی است که به‌سختی می‌توان با واژه‌ها توصیفش کرد. چگونه می‌توان از کسی سخن گفت که تکیه‌گاهی محکم‌تر از پدر و آغوش پرمهرتر از مادر دارد.

چگونه می‌توان قدردان بود از کسی که بعد از خداوند مایه قوت قلب و آرامش ره‌جوست وقتی در اوج ناامیدی غرق در تنهایی خود هستم و از حال خراب اشک‌هایم روی گونه‌هایم جا ریست.

چگونه می‌توان از کسی سخن گفت که بی‌هیچ انتظار و توقعی وقت و انرژی خود را برای آموزش و انتقال دانایی به ره‌جویش صرف می‌کند.

چگونه می‌توان درکی از ارزش کار راهنما داشت زمانی که من دست خود را برای گرفتن کمک به سمت راهنمای خود دراز می‌کنم و هر بار پاسخی از روی محبت دریافت می‌کنم.

چگونه می‌توان احیاء شدن جسم و روان را دید و سپاس گذار کسی نبود که قدم‌به‌قدم مسیر بازسازی را به ما نشان داده است.

چگونه امکان دارد؟ دل ره‌جو بشکند وقتی راهنما به‌قصد آموزش و از روی محبت به سمت او آمده است.

چگونه می‌توان ندید سوا لاتی را که یک‌عمر در پس ذهنت بوده است و اکنون با آموزش‌های راهنما پاسخش را یافته‌ای. چگونه می‌توان قدردان راهی نبود که در آن قرارگرفته‌ای راهی که صراط مستقیم است راهی که سراسر نور است؛ و چگونه می‌توان سپاس گذار کسی بود که هدایتگر این مسیر سخت و هم‌سال بوده است.

آیا می‌توان این مفهوم را جز محبت و عشقی معنی کرد.

هفته راهنما را به بزرگ معلم و راهنمای کنگره 60 جناب آقای مهندس دژکام –سرکار خانم آنی- استاد امین و همه راهنمایان نمایندگی سمنان مخصوصاً سرکار خانم حافظی و خانم مریم کریم پور و راهنمای خوبم خانم آزاده تبریک عرض می‌کنم.

با احترام همسفر نفیسه



[ سه شنبه 14 اسفند 1397 ] [ 10:00 ق.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات