وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

سی دی اهمیت خواب شب(استاد امین)

به نام قدرت مطلق الله

 لژیون روز : دوشنبه مورخ 97/06/19

استاد لژیون: سرکار خانم آزاده

موضوع لژیون :اهمیت خواب شب

اعضای لژیون :4نفر

خلاصه سخنان استاد:

چیزی که باعث انرژی و آرامش می‌شود خواب است اینکه قبل از خواب چه چیزی بخوریم مهم است. خواب هم صور آشکار و هم پنهان دارد. صور آشکار خواب مثل تغذیه و ساعت خواب است و صور پنهان ذهن و اندیشه ماست که روی خوابمان تأثیر دارد. خیلی خوب است که صور پنهان خواب را بدانیم کسی که خواب عمیق است با مرده فرقی ندارد. تنها فرقی که وجود دارد این است که فردی که خواب است نفسش برمی‌گردد و فرد مرده نفسش برنمی‌گردد. کسی که خواب است از کائنات انرژی می‌گیرد. کسی که نخوابد در طول روز از انرژی بدن خودش باید استفاده کند. پس خواب و ساعتش خیلی مهم است. از ساعت 9 شب تا اذان صبح بهترین وقت خواب است. خداوند روی خلق هر چیز تفکر نموده تا قبل از اذان صبح خواب خوب است. در طول  روز زیاد نخوابید.

برای این‌که خوابمان درست شود مهم‌ترین چیز این است که افکار منفی را از ذهنمان دور کنیم و به فرکانس‌های منفی ذهنمان توجه نکنیم. ذهن زیرک است در طول روز کاری ندارد و در شب مسائل را بزرگ می‌کند. بعضی از افراد ماسک دارند، چند چهره و دو رو هستند، از آن دسته افراد نباشید چون خوابتان به هم می‌ریزد. لایه دوم باید روی خودمان کارکنیم تا به آرامش برسیم. برای خودمان ارزش قابل باشیم. تایم خوابمان یکی باشد مثلاً هر شب ساعت یازده شب بخوابیم؛ زیرا بدن ما خیلی قشنگ برنامه‌ریزی‌شده مثلاً در آن تایم مشخص‌شده آن سه ماده‌ای که باعث خواب انسان می‌شود ترشح می‌شود برای این احساس خواب می‌کنیم و بدن طبق روال خودش ترشح می‌کند و ما آن لحظه احساس خواب می‌کنیم.

مقابل خشم دیگران دلخوری انجام ندهید و کینه نداشته باشید. اگر شخصی فحشی به تو می‌دهد و یا به تو حسادت دارد بدان که بار سنگینی روی دوشش است و خودش نمی‌داند و در جهل است ولی ما می‌دانیم که دارد خشم و عصبانیت خود را با ما تقسیم می‌کند آن بار را ارزش بگیرید و دوباره پرت نکن طرفش و سکوت کن. اگر در دعوا من جواب دهم یک‌بار دیگر هم به دوشش اضافه کرده‌ام پس در مقابل کسی که حالش خراب است سکوت کنید. اگر من بتوانم خشم دیگران را با بخشیدن جواب دهم خوابم آرام است. وقتی خودم خوب باشم می‌توانم خانواده‌ام را مدیریت کنم. یک همسفر باید از همه لحاظ به آرامش برسد و این سی دی خیلی کمک می‌کند که بدون فکر و خیال بخوابد.

برداشت همسفر شقایق:

خواب شب بسیار مهم است و ما باید خوابمان را از صبح درست کنیم یعنی صبح‌ها زودتر از خواب بیدار شویم تا بتوانیم شب زودتر بخوابیم. برای خواب شب باید آرامش داشته باشم یعنی خشم و کینه نفرت را از خودم دور کنم. اگر شب نخوابم در طول روز بدنم از انرژی ذخیره‌شده خودش استفاده می‌کند زیرا از کائنات انرژی دریافت نکرده. طرز خوابیدن مهم است و باید شرق به غرب باشد شمال به جنوب نخوابیم و تغذیه در خواب شب خیلی تأثیر دارد از ادویه فلفل و نمک کمتر استفاده کنیم و لبنیات را جایگزین نماییم و مسئله خیلی مهم دیگر این است که اگر فردی با ما بدرفتاری کرد یا خشم و کینه داشت یعنی بار سنگینی به دوش دارد بارش را به طرفش پرت نکنیم نگه‌داریم تا فرد متوجه شود بدون بار راحت‌تر حرکت می‌کند.

برداشت همسفر سمیه:

خواب شب خیلی مهم است و بهترین خواب 11 شب است بعدازاین ساعت بدن مواد مفید بدن را ترشح نمی‌کند. موقعی که دیر می‌خوابیم دیر بیدار می‌شویم و کسل هستیم. مسافر من شب‌ها ساعت سه به بعد می‌خوابد و روزها استراحت می‌کند. برای خواب خوب داشتن باید ذهنمان آرام باشد بعضی‌اوقات کار نیمه‌تمام روزها در شب تکمیل می‌شود.

برداشت همسفر فاطمه:

ذهن من خیلی مشغول بود فکرهایی که در روز انجام می‌دادم در شب ادامه پیدا می‌کرد. من در شب فکر می‌کنم و برای فردا برنامه‌ریزی می‌کنم جهت خوابیدن خیلی مهم است شرق به غرب بخوابید تا خواب آرامی داشته باشید. عده‌ای نمی‌توانند شب بخوابند به خاطر این است که کینه‌دارند و آرامش ندارند. زود بخوابیم تا صبح زود بیدار شویم. بیدار شدن صبح خیلی مهم است. برای خوب خوابیدن تنفس مهم است و اینکه خوب اکسیژن به بدن برسد.

موضوع: برداشت از سی دی ها، سی دی های مهندس،
برچسب ها: سی دی های کنگره، استادامین، برداشت، لژیون،

[ جمعه 25 آبان 1397 ] [ 10:35 ب.ظ ] [ کمک راهنما ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات