وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

دلنوشته ای به راهنمام(همسفرسمیه)

بدون تاریکی هیچوقت ستاره ها رانخواهیم دید؛ پس بدون مشکل وسختی هیچوقت زیبایی های زندگی را پیدا نخواهیم کرد وبدون راهنما هیچگاه نمیتوانیم راه درست را از غلط تشخیص دهیم
به نام قدرت مطلق الله
بسیاری از ما به قدری درگیرمشغله های زندگی وتشویش هاو درگیریهای ذهنی بودیم که فرصتی برای شاد زیستن نداشتیم. پیمانه ذهن مان را انقدر از تهی ها و پوچ های آشفته آکنده ولبریز کرده بودیم که جای خالی برای اندیشه های سبز باقی نمانده، جام قلب مان را آنقدر از حسرت ها و ناراحتی ها وکینه های جدید وقدیم  پر وخالی کرده بودیم که ردپای آنها درگوشه گوشه درونمان حک شده است از دیروز گذشتیم وبه امروز رسیدیم. امروززندگی کردن وسرخوش بودن را راهنمای عزیزمان به ما یاد داد. خوب یاد داد که شادی و نشاط برای حال وامروز است و آن را به آینده موکول نکنیم و این شادی را وصل به شادی مسافرمان نکنیم بلکه برای حال خودمان شاد باشیم.
امروز زمانی است که با آموزشهایی که گرفتیم این مشغله ها و تاریکی ها و نگرانی ها به پایان برسد و زندگی تازه را شروع کنیم ؛ در حقیقت راهنما چگونه شادمانه زیستن را به ما آموخت. راهنما خوب یاد داد که جوانی را در رویای آینده وپیری را درحسرت گذشته از دست ندهیم(جور دیگر باید دید ) راهنما ذهن اشتباه ما را به خوشبختی وروشنایی سوق داد.
راهنمای گرامی چه زیبا گفت:خوشبختی اتفاقی خاص و بسیاربزرگ است که با انجام کارهای ارزشی آن را به دست می آوریم وازلحظه ها نهایت لذت راببریم. آن زمان که آشفته هستیم ونیاز به آرامش داریم در همان لحظه صدای راهنما به ما آرامش ونشاط خاصی می بخشد.
مرسی دنیا، مرسی که چنین راهنمای دلسوز ومهربان را در بدترین  شرایط زندگی و تاریکی ام درمسیر زندگی ام قرار دادی تا مرا از تاریکی ها به سوی روشنایی ها سوق دهد.
دراخر این هفته را به بزرگ مرد کنگره آقای دژاکام تبریک گفته وهمچنین تبریک ویژه خدمت راهنمای گرامی ام سرکار خانم آزاده
دستان پر مهرت را می بوسم. رهجوی شما سمیه [ دوشنبه 13 اسفند 1397 ] [ 12:43 ب.ظ ] [ همسفر سمیه ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات