وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

دلنوشته ای به راهنمام(همسفر زری)


Image result for ‫دستورجلسه هفته راهنما‬‎

پارو نزنی قایق زندگیت را با در سر جای خود خواهد ماند و یا با هر بادی به سویی خواهد رفت پس تلاش کن که تلاش لازمه زندگیست. 
روزی که به کنگره ۶۰آمدم با یک دنیا غم و اندوه و ناامیدی بودم ولی هیچگاه نمی گذاشتم کسی از غم و اندوه من مطلع شود ویا به قول معروف با سیلی صورت خود راسرخ نگه می‌ داشتم .وقتی برای بار اول از پله های کنگره پایین آمدم.ترس و اضطراب عجیب تمام وجود مرا فرا گرفت وقتی با آغوش باز راهنمایم روبه‌رو شدم انگار تمام ترسم را به یک باره فراموش کردم . آن روز روزی فراموش نشدنی بود برایم . زمانی که به خود آمدم دیدم در بین عزیزانی هستم که خانم ها با روسری سفید و آقایان با پیراهن سفید هر کدام در لژیون های مخصوص به خود نشسته بودند و عده‌ای با شال نارنجی رنگ به دور گردن مشغول صحبت کردن یا گوش دادن به صحبت‌های دیگران بودند . در بین این عزیزان که شال نارنجی رنگ به دور گردن خود داشتند ناگهان چشمم به عزیزی افتاد که با لبخند مهربان و نگاه محبت آمیز به من نگاه می کرد که با نگاه کردن من با همان لبخند مهربان به من سلام کرد .سلام ایشان گویی ابری بود بر کویر تشنه دلم که شروع به باریدن کرد و جان تازه‌ای به آن بخشید.
زمانی که در لژیون ایشان قرار گرفتم با جان و دل به حرف های من گوش دادندو پذیرای من شدند تا راه درست زیستن و دوری از غم واندوه و ناامیدی را به من بیاموزند .
مهربانم راهنمای عزیزم شما عشق و محبت و عشق به خالق رابه من آموختید بدون آنکه چشم داشتی داشته باشید و تنها لبخند من و دیگر خواهرانم برایتان کافیست.کلماتی را که به من یاد دادید هرگز فراموش نخواهم کرد.فراموش نخواهم کرد که چگونه مرا دلگرم کردید تا جاده‌های پرپیچ وخم زندگی را با امیدواری طی کنم و فراموش نمیکنم که دستم را گرفتید تا از پرتگاه جاده زندگی سقوط نکنم. 
مهربان درقبال این همه عظمت و شکوه مرا توان سپاسگزاری نیست امیدوارم با درست زیستن درکنار شما ذره ای از این محبت را جبران کنم زیرا که میدانم خوشحال خواهیم شد . 
همیشه رهجوی سپاسگزارت می مانم . 
با احترام رهجو ی شما زری 


[ شنبه 11 اسفند 1397 ] [ 09:33 ق.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات