وبلاگ همسفر آزاده

با تفکر ساختارها آغاز می گردد........

دلنوشته ای به راهنمام(همسفرشقایق)هرساله جشن راهنما بهانه ی زیبایی می شود تا بتوانم حرف های دلم را به کاغذ بیاورم و سپاسگزاری کنم از بهترین اسطوره زندگیم اما وقتی نوبت به نوشتن می شود واژه ها کم می آورند در برابر بزرگی و عظمت. از نوشته های من ساده نگذر که این نوشته را یک دل نوشته است .
زمانی که وارد کنگره شدم با کوله باری از غم و اندوه و ناامیدی بودم . جلسه سومی که از من خواسته شد تا راهنمای خود را انتخاب کنم بدون در نظر گرفتن دیگر عزیزان بی درنگ به سمت شما کشیده شدم و نگاهم در نگاهت  دوخته شدو دستان لرزان و سردم را در دستان پر مهر و گرمت سپردم.بی اختیار دلم گرم شد و امیدی سراسر وجودم را فرا گرفت .
 اکنون نزدیک به دوسال است که این لطف شامل من شده تا از وجود پرمهر و عشق شما استفاده کنم. شما همانند ابری کویر وجودی مرا تبدیل به طبیعتی زیبا نمودید و به من پرواز کردن و اوج گرفتن را آموختید.آموختید ببخشم و محبت و عشق بلاعوضم را به تمامی مخلوقین هدیه دهم . از شما درس چگونه زیستن و از زندگی لذت بردن را آموختم.اکنون تمام دار و ندار و کوله بارم پر از غم و اندوه نیست اکنون در کوله بارم آموخته هایی است که شما در اختیارم گذاشتید و محبت و عشق است .
 روشنایی بخش تاریکی جانم چگونه توصیف کنم تو را و چگونه سپاسگزاری کنم مهربانی ها و صبوری هایت را؟ در برابر این همه عظمت و شکوه مرا توان سپاسگزاری نیست .مهربان راهنمایم تنها تو بودی که بادست های لبریز از عشق و محبت خود وجود خسته و نیازمند به کمک من را در آغوش کشیدی . و دردهای کهنه و سرباز زده تنهایی ام را التیام بخشیدی . 
با کدامین واژه باید تو را ستایش کنم چه واژه ای می تواند خوبی ها و مهرت را معنا کند نمی دانم؟
امروز که برایت می نویسم در وجودم خبری از کینه و نفرت نیست امروز زندگی ام سراسر عشق و محبت و لبریز از آرامش است و این آرامش را مدیون توام .مهربان راهنمایم سپاسگزارم بابت تمام خوبی ها و صبوری هایت و تا هستی هست رهجوی سپاسگزارت می مانم .و امیدوارم بتوانم با دریافت شال مقدس کمک راهنمایی گوشه ای از زحمات شما را جبران کنم.به شما قول میدهم که خوشبخت ترین و شادترین باشم زیرا می دانم آرزوی قلبی شماست . هرچه جلوتر می روم به خود بیشتر می بالم برای انتخابم زیرا مهربان ترین و بهترین راهنمای دنیا را در کنار خود دارم .عاشقانه و صادقانه دوستتان دارم و دستان پر مهرتان را می بوسم .

با احترام رهجو ی همیشگی شما شقایق 
[ پنجشنبه 9 اسفند 1397 ] [ 09:37 ق.ظ ] [ همسفر شقایق ]

[ نظرات() ]

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic